In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

Lucky Draw Post

This grab floor sticker, greater than You can grab Floor  

Advanced Bunny

Володимир | from Redmi 5 Plus

Пам'ятаю, коли я Його вперше побачив. Відразу виникло бажання придбати цей Гаджет. Але на той час у моїй молодій сім'ї були інші потреби. У нас народився маленький синочок, і всі заощадження та думки зосереджувалися на моєму маленькому хлопчику. Тому про зміну телефону я міг лише мріяти... Як відповідальний батько, я працював не покладаючи рук ,але не втрачав надії якось отримати цього "красеня". Одного вечора моя дружина сказала, що я зобов'язаний не тільки робити щасливим свою сім'ю, а й бути щасливим самому. І я вирішив зробити собі приємне і змінити свій Samsung S3 на Xiaomi redmi note 3 pro. Після замовлення із нетерпінням чекав на Нього. І ось день X настав) Через 17 днів очікування я нарешті тримав Його в руках. Якщо чесно, я навіть не думав, що він Такий класний. Він навіть перевершив мої очікування! Це була любов з першого погляду. Я зупинив свій вибір на даному бренду, і навіть зараз, через роки, я та моя дружина віддаємо перевагу Xiaomi, а саме лінійці redmi тільки вже 5 серії)
2018-06-08 15:30:32

Advanced Bunny

Neket | from Redmi Note 4

Первое устройство от Xiaomi которое появилось у меня это замечательный Xiaomi mi 2s , заказанный с Алиэкспресс через знакомого в 2013  году . Потом появился Xiaomi mini wifi , и понеслась.. У родителей и знакомых теперь телефоны и некоторые прочие устройства от Xiaomi.
2018-06-08 16:35:28

Master Bunny

L.P | from Redmi Note 4X

Знайомство з xiami почалось з покупки xiaomi redmi note 2,згодом з'явились mi band 2 та інші гарні хороші пристрої компанії.В родині та серед друзів дуже багато Mi фанів)
2018-06-08 16:55:32

Master Bunny

Konstantin.K_UA | from Redmi Note 5A Prime

Мені терміново було потрібно купити смартфон за середню суму. Я вирішив купити в інтернет-магазині. Першим купленим смартфоном став Homtom HT 50, але він виявився бракованим. Під час повернення мене вмовили взяти Xiaomi Redmi note 5a prime, версію 3/32 і взяти модель з вітрини, забрати останній, з доплатою. Купивши, я обійшов всі магазини міста, шукав в інтернеті, але версію 4/64 так і не знайшов, і те що я взагалі купив 3/32 то було наче диво. Нам сподобалася рубрика Галерея, обговорення технічних несправностей, ми доки їх не виявили. Ми задоволені всіма якостями моделі, особливо пультом до побутової техніки. Чекаємо на появу в продажу Блютуз-навушників, можливо  купимо Блютуз-мишу. Наступний смартфон буде обов'язково Xiaomi.
2018-06-08 19:54:43

Wizard Bunny

Vborets | from Redmi Note 4

Гарні призи. Хай щастить.
2018-06-08 22:28:42

Advanced Bunny

Djonyk | from Redmi 4A

Пам'ятаю був у мене придбав я собі смартфон Meizu і проходив з ним аж 11 днів. Після цього зламалася кнопка Home. Мені повенули гроші по гарантії. І відразу я обрав xiaomi. І ось, вже корисьуюсь більше року немаю краю щастю. Ще мені так сподобався цей бренд що придбав колонку. І чекаю на Mi band 3. І на останок. Я полюбив мобільну фотографію, а розділ Галерея в Mi Community допомагає ділитися своїми знімками і надихатися фото інших фанів. Люблю вас Xiaomi!
2018-06-09 02:24:25
     Привіт, Мі-Фани! Сьогодні я хочу поділитись з вами історією як Xiaomi змінила моє життя, а Mi Community Ukraine - світогляд.
     Перше знайомство з брендом відбулось в мене у грудні 2015 року, коли я придбав собі смартфон Xiaomi Redmi Note 2. Цей пристрій змінив моє уявлення про якість програмного та апаратного забезпечення бюджетних смартфонів в цілому. З цього часу я полюбив Xiaomi і вже наприкінці квітня 2016 року я почав мріяти про Xiaomi Mi5. Відчути потужність і якість даного флагманського смартфона мені довелось у червні 2016 року. Згодом я став активно рекламувати Xiaomi своїм колегам, друзям та рідним (в результаті всі вони мають смартфони Xiaomi, а моя сестра вчора оновилась з Redmi Note 3 Pro на Redmi Note 5 в офіційному Mi Store м. Києва).
     Трішки пізніше я познайомився з екосистемою MI Home, що справила на мене дуже приємне враження своєю простотою, оптимізованістю та програмною інтеграцією з прошивкою MIUI. Першим моїм розумним пристроєм стала розетка Mi Smart Socket, що служить мені й до тепер у якості надійного помічника, але вже в системі з Mijia Multifunctional Gateway 2, Mi Smart Plug, Xiaomi Magic Cube, камерами YI Home й мозком усієї системи Xiaomi Mi-router (R2D) (що використовується в якості мультимедійного сервера). Усі ці пристрої екосистеми Mi та Mijia справили на мене приємне враження й дуже змінили та спростили повсякденне життя.
     З Mi Community я познайомився у серпні 2017 року та зразу порадив зареєструватись своїм рідним та друзям. Mi Community справило на мене враження якісного новинного ресурсу, технологічного форуму та самих чесних розіграшів (в цьому я впевнився після того, як моя сестра виграла навушники Xiaomi Piston Fresh Bloom Matte 13 серпня).
     У жовтні 2017 року я спробував свої сили у конкурсі оглядів, доклав значних зусиль та креативності і мене помітила команда Мі й присвоїла перше місце. Я ніколи не вигравав у різних конкурсах, а тут Мі Community дало мені шанс розкрити свій творчий потенціал та нагородило смартфоном Xiaomi Мі А1, що зараз радує своєю якістю фотознімків мою кохану дружину . Пізніше я почав приймати активну участь у житті спільноти: публікувати огляди, новини, цікаві поради, та надавати технічну допомогу користувачам-початківцям у своїх інструкціях. Я відвідав дві неперевершені та масштабні презентації компанії Xiaomi у Києві, що також ще більше змінили моє ставлення до бренду у кращу сторону. На презентаціях я познайомився з членами команди Мі: Микитою та Андрієм, що справили на мене враження справжніх знавців свого діла та відданих Мі-Фанів.
     Врешті-решт мої дії на форумі були помічені керівництвом спільноти, і я отримав дуже приємні заохочення та подарунки.
     Тепер ця подяка прикрашає мою кімнату і говорить про те, що компанія Xiaomi та Mi Community дає шанс звичайним людям стати частиною її великої сім'ї, значущою складовою української спільноти Мі-Фанів та розкрити свій творчий потенціал...
СПРОБУЙТЕ І ВИ!
2018-06-09 05:44:48
MIUI Global Beta Team, Mi A1 Global Beta Team.

Semi Pro Bunny

Keyz380z | from Redmi 5 Plus

чув тільки меми про сяомі , але усі так гаряче обговорювали redmi 5 plus що я не втримався і придбав. Радості не було межі. Потів став активним учасником mi communiti  та зрозумів що саме зараз сяомі розквітає.
2018-06-09 07:57:38

Master Bunny

8ilverSoft | from Redmi Note 4

Я дізнався про Mi Community вже після року, який я провів на англомовному форумі Xiaomi... Звісно я як, мабуть, кожен перший новачок не зовсім розумів сенсу форуму, але згодом, коли я опублікував свою першу тему, то побачив як же все ж таки багато цікавого в Mi Community. Цікаві конкурси, захопливі та пізнавальні статті, веселі та добрі Мі-Фани. Для мене Mi Community - це другий дім, в якому всі для мене рідні. Дякую Вам, шановні Мі-Фани! :)
2018-06-09 08:37:52

Mi FC President

Shilov.llw | from Mi A1

Несколько лет назад на одном крупном металлургическом предприятии Украины проводили полную реконструкцию доменной печи. А я работал в фирме, которая производит промышленное оборудование. И вот, меня отправили в командировку проводить пусконаладочные работы на это предприятие. На тот момент доменная печь уже была собрана и проводились первые ее испытания (запустили печь - понаходили кучу недоделок - притушили, устранили все, что нашли. И так несколько раз). При работе печи выделяется углекислый газ, а из-за недоделок, он сочиться из всех щелей, поэтому везде стоят газоанализаторы, аварийные сирены плюс все заведено на центральный пульт управления и всех инструктируют, что при звуках сирены - моментально бросать все и уходить подальше. И вот нас три человека в помещении возле самой печи проводим наладку оборудования. Был у меня тогда старичок redmi 1s в связке с первым mi band. Браслет начинает вибрировать, смотрю на индикатор - входящий вызов. Достаю телефон, поднимаю трубку и слышу крик, чтобы срочно убрались оттуда. Я с коллегами бросаем все и сразу бежим в ЦПУ (центральный пульт управления) где встречаем начальника участка, который нам звонил. Как оказалось, они не сразу заметили, что уровень СО (углекислоты) очень сильно превышен в помещении, где мы работали. Для справки: нормальный уровень СО до 1500 ppm. При 30000- наступает кислородное голодание. В помещении, в котором мы работали прибор показывал больше 100000 (у него нет дальше шкалы, прибор зашкаливал). Нам пытались дозвониться на телефоны моих коллег, но связи в том помещении не было. Как оказалось ни Самсунг флагманский того времени ни лж среднячок не ловят всязь в том помещении и вообще процентов 80 телефонов не ловят там сеть. А бюджетный redmi уверенно держал пол шкалы, а в связке с mi band, пропустить звонок было просто невозможно. Как же это было важно тогда, углекислый газ в такой концентрации может быстро убить. Человек просто засыпает. На несколько минут позже - и все. После этого ещё несколько часов самочувствие было не очень, но все обошлось, все остались живы. А в помещении, где мы работали, просто забыли подключить аварийную сирену, т.к. на предприятии работало больше 100 подрядных организаций и часто одна устанавливала оборудование, а другая его подключала.
А старичка redmi 1s я не смог продать. Я отдал его знакомым. Сейчас с ним ходит ребенок. Он все ещё полностью рабочий.
Я очень рад, что тогда со мной был именно этот телефон.
После redmi 1s был ещё redmi 3 pro, а сейчас Mi A1. Но первый мой Xiaomi запомнился больше всего.
Берегите себя!
2018-06-09 09:42:40
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

• Followers

7915

• Threads

353

• Replies

391