Покупці все частіше замовляють товари за допомогою телефону


Онлайн-рітейл розвивається набагато швидше, ніж традиційні роздрібні мережі, стверджує Business Insider Intelligence.

Своїм стрімким розвитком інтернет-магазини багато в чому зобов’язані клієнтам, які купують через смартфон. У 2017 році число покупців, які замовили товари в телефоні, виявилося рекордним. Мобільний шопінг домінував під час різдвяних розпродажів в США.

За підрахунками Adobe Analytics, в День подяки і «Чорну п’ятницю» майже половину трафіку онлайн-рітейлери отримали від мобільних телефонів, що на 15% більше в порівнянні з 2016-м. Трафік з планшетів і ноутбуків, навпаки, знизився. Покупки зі смартфонів в День подяки вперше вийшли на перше місце.

Тенденція збереглася і в «кіберпонеділок». На покупки зі смартфонів припало близько 45% трафіку і 30% доходів інтернет-магазинів. У порівнянні з 2016-м, трафік з телефонів збільшився на 21%, виручка – на рекордні 41%.

Найбільший в США онлайн-рітейлер Amazon збільшив обсяг святкових продажів через мобільні додатки на цілих 70%.

З іншого боку, зростання популярності мобільного шопінгу пов’язано і з зростаючою різноманітністю мобільних платіжних додатків і сервісів.

Наприклад, в додатку Privat24 користувачі можуть підтвердити свої покупки за допомогою відбитка пальця або сканування обличчя, уникаючи постійного введення особистих даних.

Зараз всі онлайн-рітейлери прагнуть зробити свої мобільні додатки максимально простими і зменшити число кроків від вибору товару до підтвердження його оплати.

Джерело