In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

[Конкурси] Святкуємо День Книги рекордів Гіннеса та розігруємо Mi Max 2

2017-11-03 08:52:08
36488 1847
Lucky Draw Post

This grab floor sticker, greater than You can grab Floor  

Десь в Ірландcькому пабі..
Привіт, друже!

Давай, сідай за барну стійку нашого пабу. Ти знаєш, мабуть саме в такому пабі придумали всесвітньо відому Книгу рекордів Гіннеса? За таким самим кухолем пива, як той, що ти тримаєш в руках. Кажеш, що неправда? Так, знаю, що книгу було започатковано броварнею Гіннес після суперечки між керівним директором броварні Х'ю Бівером та його друзями-мисливцями про найшвидші види європейської дичини. І я пам'ятаю, що перші факти було зібрано Россом та Норісом Маквіртером. Але ж ця книга просто створена для посиденьок у пабі, коли двоє друзів за кухолем пива закладаються, що щось краще/більше/спритніше ніж щось інше.
Б'юсь об заклад, що так цю книгу і придумали. Що, хочеш побитись об заклад, що знаєш більше рекордів ніж я? Про мобільні телефони?
Давай, але попереджаю, що я пам'ятаю всі рекорди пов'язані з мобільними телефонами:

Коли створено перший в світі мобільний телефон?
В 1973 Мартін Купер зміг створити перший мобільний телефон

Скільки коштує найдорожчий мобільний телефон?
1 мільйон євро - його було продано на ярмарку мільйонерів в Каннах 2 вересня 2006 року

Які розміри найбільшого функціонуючого мобільного телефону?
4.57 x 3.42 x .74 метри - його було представлено в Чікаго 11 березня 2009 року

Скільки важить найлегший телефон з сенсорним екраном?
Всього 40,3 грама. Він ще і дуже маленький: 68.5 x 38 x 16.2 мм

Що, вже не хочеш битись об заклад?
Є краща ідея!

До дня Книги рекордів Гіннеса розігруємо смартфон-рекордсмен Xiaomi Mi Max 2 серед Mi фанів Mi Community!

Виконуй умови:

●        Будь зареєстрованим в Mi Community
●        Залиш коментар в цій темі про те, яких рекордів ти бажаєш компанії Xiaomi до 16 листопада 2017 р.

Та отримай шанс виграти фаблет Xiaomi Mi Max 2!!!

Будь уважним, в темі дозволяється залишити лише один коментар від кожного користувача. Якщо в тебе виникли питання стосовно розіграшу ти можеш задати їх в Приватних Повідомленнях до Nick Lavrenov

Результати Розіграшу


Вітаємо користувача 1644189576

Вона отримує Mi Max 2!!!Всі, хто залишать коментар у цій темі отримають 16 листопада спеціальну медаль до Дня Книги рекордів ГіннесаУмови розіграшу

1. Розіграш триває з 03.11.2017 р по 16.11.2017 р на території України і проводиться на сайті Mi Community. Щоб взяти участь у розіграші потрібно:
●        Бути зареєстрованим на сайті Mi Community;
●        Залишити коментар в цій темі про те, яких рекордів ти бажаєш компанії Xiaomi
Кожен учасник може залишити лише один коментар у темі
2. У конкурсі НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В акції можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даної акції.
4. Порядок визначення переможців акції. Серед усіх учасників, які виконали умови даної акції передбачені пунктом 1 цих Правил (станом на 16.11.2017р. Включно), протягом 5 робочих днів з моменту завершення розіграшу буде визначено переможця за допомогою сервісу Random.org. Переможця буде оголошено на сторінці Mi Community. Після оголошення результатів він отримає Приватне Повідомлення на сайті Mi Community та має підтвердити свою особу. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
5. За результатами розіграшу переможець отримує “приз”. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати Xiaomi Mi Max 2 4/64GB Black за ціною 1 (одна) гривня.
6. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений до найближчого до переможця відділення «Нової Пошти», на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього, для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даній акції, а також згоду на отримання призу акції (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді в відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправка призу буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
7. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів Приватне повідомлення в Mi Community http://c.mi.com/ua,. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення протягом п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, останній втрачає своє право на отримання призу.
8. Організатор акції (ТОВ «АЛЛО») не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
9. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
10. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.

Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторскім і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.        Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.        Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3.        На доступ до своїх персональних даних;
4.        Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5.        Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6.        Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7.        На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.        Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9.        Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10.        Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11.        Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12.        Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
13.        На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Rate

Number of participants 3 Experience +3 Pack Reason

View Rating Log

2017-11-03 08:52:08
Favorites265 RateRate
Завжди бути на першому місці ...
2017-11-03 09:15:00

Master Bunny

Polmorfus | from Redmi 4A

#2

побить рекорд продаж ,за сентябрь.
2017-11-03 09:15:43

Master Bunny

Boris mi fan | from Redmi 4

#3

1.000.000.000 проданных телефонов и миллиард преданных поклонников
2017-11-03 09:16:25

Rookie Bunny

ПрапорUa | from Redmi Note 4

#4

За Вами перемога!  За Вами сила!  За Вами майбутнє! І з Вами ми Ваші прихильники!  Творчої наснаги та шалених успіхів усім співробітникам компанії XIAOMI.
2017-11-03 09:16:26
Нехай Xiaomi ніколи не зупиняється на досягнутому і потрапить до Книги рекордів Гіннеса за кількістю проданих смартфонів!))
2017-11-03 09:17:29

Master Bunny

Volodya | from Redmi 4 Prime

#6

Святкуємо день книги рекордів Гіннеса разом з Xiaomi!
2017-11-03 09:18:27
Хочу побажати нашій компанії що б їх записали до книги Гіннеса за інновацію якоїсь нової технології яка переверне весь мобільний і не тільки ринок раніше за всіх. Удачі вам хлопці)))
2017-11-03 09:18:33

Semi Pro Bunny

Stepan Viktorovich | from Redmi Note 4

#8

В ближньому майбутньому виробляти свої безпілотні повітряні таксі для всього світу!!!
2017-11-03 09:19:34
Бажаю отримати рекорд за найбільшу кількість шанувальників у світі
2017-11-03 09:19:55

Pro Bunny

Nickelblack | from Mi-4c

#10

Бажаю нашій компанії рекордної кількості теплих згадок про її продукцію в повсякденних розмовах :)
2017-11-03 09:24:22
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

 • Followers

  7664

 • Threads

  351

 • Replies

  387

 • Points

  140340

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
Редактор-експерт
Місія здійсненна
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
250 Тем
Пригадай все
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
25 000 Мі-Фанів
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Color Your Planet
З Великоднем!
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Різдво 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
Mi #1
Favorite X-Men
Which X-Men are you?

Read moreGet new
Copyright©2016-2019 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list