In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi

[Pytania i odpowiedzi] Mi 9T Pro z Miui 11

2019-12-07 17:27:29
575 5
Czesć.
Jestem posiadaczem jak w temacie Mi 9T Pro oraz po raz pierwszy użytkownikiem urządzeń od Xiaomi. Ostatnio sporo się nasłuchałem o nowym MIUI 11 i zaczęło mnie zatanawiać dlaczego moje urządzenie jeszcze go nie dostało skoro jest na liscie do aktualizacji. Aktualinie posiadam wesję MIUI Global 10.3.4 i to jest tego powodem czy cos innego? Żonie kupiłem Redmi Note 8 Pro i aktualizacje dostała według rozpiski.
Mam czekać na aktualizację (kiedy może takowa nastąpić?) czy "ręcznie" cos zmienić?
2019-12-07 17:27:29
Favorites RateRate

Moderador

hardziol | from app

lepiej poczekaj aż sama Ci przyjdzie :) dużo osób narzeka na szybki drenaż baterii. Ewentualnie zmień region w telefonie na Indie, USA i poczekaj. Powinna szybciej Ci się ukazać aktualizacja
2019-12-07 17:43:33

Advanced Bunny

acid85 | from app

Ja również dalej nie mam, ale nic nie wymuszam, ani przez zmianę regionu, ani ręczną instalacje. Czekam aż przyjdzie samo, a najlepiej żeby nie pierwsza wersja jaka wyszła, a jakaś już zaktualizowana, żeby pierwsze błędy były usunięte.
2019-12-08 02:32:35

Master Bunny

RuraSzczecin | from app

Ale zmiana na Norwegię/Szwajcarię tylko dobrze robi... Strefa czasowa ta sama... Nadal Europa... Tylko nie Unia, a i motywami i innymi pierdółkami można się bawić.
2019-12-08 02:49:41

Rookie Bunny

6258314415 | from app

mi po uruchomieniu tel wyskoczyła aktualizacja
2019-12-08 03:49:41

Rookie Bunny

YouGoHome | from app

Polecam zmienić na region USA, aktualizacja dostępna tam jest od miesiąca. Wszystko działa dobrze na 9T Pro. Dodatkowo jak zmienisz region masz dostęp do motywów, których brak na polskim regionie.
2019-12-08 06:26:26
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

d_hasu

Rookie Bunny

• Followers

3

• Threads

1

• Replies

0

5