In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Nowości

[Nowe produkty] Prezentacja nowych produktów 24.09.2019

2019-09-24 04:40:16
1049 26
Podobała się wam prezentacja nowych produktów?

Początkowo nie było nic nowego co by mogło nas zaskoczyć. Większość wiedzieliśmy z przecieków i różnych wpisów.

Bardzo spodobał mi się nowy telewizor Mi Full Screen TV Pro, 55-65", bezramkowy TV, o rozdzielczości 8K, dodatkowo całość w aluminiowej minimalnej ramce. Fajnie to wygląda jak zestawisz 2 tv, a między nimi praktycznie nie widać połączenia :) Wewnątrz TV znajdziemy procesor Amlogic T972. Patrząc na przedstawioną plansze ponoć w tej rodzinie ma być jeszcze 43" telewizor. Cena za TV 65" - 1900 zł. Robi się ciekawie :)

Później prezentacja Mi 9 Pro, wszystko wcześniej już powiedziano, procesor SD 855 Plus, 12Gb RAM i 512Gb pamięci wewnętrznej, szybkie ładowanie przewodowe 40W i bezprzewodowe 30W z możliwością odwrotnego ładowania 10W. W zestawie dostajemy ładowarkę 45W, którą dodatkowo możemy ładować laptopa. Opisano również wygląd, wymiary, osiągi, aparat, dźwięk itp. Cena 2075 zł za model 8/128GB, 2400 zł za full opcje 12/512GB. Pozamiatane, konkurencja nich się chowa ;) Może chce ktoś kupić Mi Mix 3? :D

Przedstawiono również nową ładowarkę do szybkiego ładowania bezprzewodowego, powerbank o mocy 50W i pojemności 20000mAh.

Następnie zaprezentowano nowe słuchawki Air2 (ok 225 zł) oraz nową wersję asystenta AI 3.0, oczywiście po chińsku i wszystkie funkcje działają na terenie Chin ;)

Została omówiona również nowa wersje MIUI 11, zmiany wyglądu, funkcji itp. to już na spokojnie trzeba przeanalizować. Nowa czcionka Milan Pro, nowy wygląd AoD (można dodawać tekst).
Jak się można było spodziewać nowy Mi 9 Pro otrzyma nowe MIUI 11.

Na koniec, po prawie 2h czekania nareszcie prezentacja głównej atrakcji na którą wszyscy czekali. Najpierw została pokazana historia i zmiany w serii Mix. W końcu przedstawiono nowy telefon Mi Mix Alpha :D

Grafiki prezentują ekran załamany na krawedziach i zawiniety na okolo telefonu, ponad 180% powierzchni telefonu to ekran. WOW, kopara mi opadła. Były przecieki i pokazywano grafiki ale przyznam do końca w to nie wierzyłem. Pomijając praktyczność takiego rozwiązania, Xiaomi zaorał system i wzornictwo telefonów ;)
Z tyłu na pasku znajdziemy 3 aparaty 12MP, 20MP oraz głowny aparat 108MP z 8-krotnym zoom, tylko po co aż tyle? Zdjęcie będzie ważyło ze 40mb jak nie wiecej.
Oczywiście mamy tu 5G, procesor SD 855 Plus, 12GB RAM i pamięci wewnętrznej 512GB, szybkie ładowanie 40W, bateria 4050mAh. Obudowa z tytanu. Calkim przyzwoicie. Cena 11200 zł, trochę drogo ;)

Na samym końcu przedstawiono nam przenośną drukarkę w cenie ok 170 zł. Ale tym to już się nikt za wiele nie interesował bo wszyscy czekali z niecierpliwością kiedy w koncu w swoje łapki dostaną nowego Mi Mix Alpha. Z tyłu sali była wystawka prezentowanych urządzeń. Kto pierwszy ten lepszy.

Cały czas mnie zastanawia po co taki ekran, jak to użyć, czy da się używać? Ten ekran trochę mnie przeraża. Niech wypadnie mi telefon z ręki to chyba zawału bym dostał ;) Trzeba będzie poczekać na testy użytkowników.

Starałem się oglądać na żywo i opisywać jak najwięcej, ale w pracy trochę ciężko wdawać się w szczegóły, jak robię przy okazji inne rzeczy ;)

Powolutku postaram się poprawić opis i posuwać błędy i niedorobki żeby było bardziej czytelne. Jak znajdę czas to powrzucam jeszcze zdjęcia z prezentacji.
2019-09-24 04:40:16
Favorites RateRate

Master Bunny

Batisto999 | from app

11200🤔 przesada a tak byłam podekscytowana, już mi przeszło 😄
2019-09-24 05:47:46

Master Bunny

lukasz234 Author | from app

Batisto999
11200🤔 przesada a tak byłam podekscytowana, już mi przeszło 😄

Dowalili cenę, wydaję mi się, że to tylko taka nowinka. Będzie sobie seria Mix Alpha jako właśnie taki pokaz możliwości technicznych ale wcześniej czy później wrócą do Mi Mix 4. Dziwne by było żeby ograniczali sobie rynek, przecież Mi Mix 3 używa sporo osób, w tym i ja. A takiego Mix Alpha już nie kupię.
2019-09-24 05:54:47
lukasz234 odpowiada, dnia 2019-09-24 11:54:47
Dowalili cenę, wydaję mi się, że to tylko taka nowinka. Będzie sobie seria Mix Alpha jako właśnie taki pokaz możliwości technicznych ale wcześniej czy później wrócą do Mi Mix 4. Dziwne by było żeby ograniczali sobie rynek, przecież Mi Mix 3 używa sporo osób, w tym i ja. A takiego Mix Alpha już nie kupię.

Zabawka raczej dla hardcorowych fanów. Zapewne będzie ograniczona ilość na cały świat, stąd ta cena. Mix Alpha traktuję bardziej jako ciekawostkę.
2019-09-24 06:35:21

Mi Test Team

michalms | from app

lukasz234

może mi mix 4 jeszcze przed nami. mi9 ma tyle wariantów i wersji ze może seria mi mix też się tego w jakiejś chociaż części doczeka. ale cena iście z kosmosu. wczoraj robiłem zdjęcie rn8pro w trybie 64mp, waga prawie 20mb.
2019-09-24 07:39:32

Master Bunny

michalms
może mi mix 4 jeszcze przed nami. mi9 ma tyle wariantów i wersji ze może seria mi mix też się tego w jakiejś chociaż części doczeka. ale cena iście z kosmosu. wczoraj robiłem zdjęcie rn8pro w trybie 64mp, waga prawie 20mb.

Aż za dużo tych 9, zaszaleli z nimi ;) Co do Mix Alpha to chętnie bym się takim choć przez chwilę pobawił.
2019-09-24 07:43:51

Mi Test Team

michalms | from app

lukasz234
Aż za dużo tych 9, zaszaleli z nimi ;) Co do Mix Alpha to chętnie bym się takim choć przez chwilę pobawił.

Tylko pamiętaj puchowa kołdra i na podłodze, bo na łóżku to już ryzyko. jakby nie spadł to prawie na pewno walnie ekranem ;) a do tego ta cena..
2019-09-24 09:07:06

Master Bunny

michalms
Tylko pamiętaj puchowa kołdra i na podłodze, bo na łóżku to już ryzyko. jakby nie spadł to prawie na pewno walnie ekranem ;) a do tego ta cena..

Jakbym wziął do ręki to już by mi sie ciepło zrobiło, a gdzie tu coś nim jeszcze robić :D Mógłbym się pokusić i powiedzieć, że jak spadnie to na pewno walnie ekranem ;)
2019-09-24 09:23:55

Master Bunny

Febron | from app

Cena, 11.200.Rzeczywiście,jak pisze Autor, trochę drogo. Tylko t r o c h ę. Wiem, że nowinki muszą kosztować. Byle bez przesady. Za cenę tego naleśnika można wyjechać z giełdy samochodem w dobrym stanie. Nie chce mi się dalej gadać. :-(
2019-09-24 09:34:23

Master Bunny

seiso | from app

ciekawe podsumowanie, akurat mnie minela prezenrtcja tv
2019-09-24 09:51:49
miło_mi
Cena czyni cuda 🤣 cud jak ktoś normalny go kupi...
2019-09-24 10:39:26
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

lukasz234

Master Bunny

• Followers

27

• Threads

24

• Replies

212

4214