In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Bileklik

[Soru-Cevap] Mi Band 4 Türkçe Dil

2019-09-15 03:40:36
282 5
Arkadaşlar merhaba bu konuyu Mi Instagram sayfası yada Mı Facebook sayfasına yazarak yada Evofone arayarak çözebileceğimizi düşünmüyorum İngilizce bilen bir arkadaşımız konuyu anlatan bir İngilizce metni hazırlayıp birde Mi orjinal mail adresinide ekine ekleyip buradan bizlerle paylaşırsa hepimizde mail bombardımanına tutmuş oluruz ve sonuçta almış oluruz diye düşünüyorum
İngilizce bilen arkadaşlar yardım rica
2019-09-15 03:40:36
Favorites RateRate

Pro Bunny

Shooterfanas | from Redmi Note 7

şuanda şirketin önceliği miui 11 olduğundan dolayı bu güncellemeyi ele almadıklarını düşünüyorum yakın zamanda Türkçe dil gelecektir sanırım bazı konularda Türkçe dil geldi demişlerdi ama sanırım yanlışmış
2019-09-15 04:48:42

Advanced Bunny

Deejayy Author | from app

Shooterfanas
şuanda şirketin önceliği miui 11 olduğundan dolayı bu güncellemeyi ele almadıklarını düşünüyorum yakın zamanda Türkçe dil gelecektir sanırım bazı konularda Türkçe dil geldi demişlerdi ama sanırım yanlışmış

Söyledikleriniz doğru olabilir ama bir önceki mi band 3 te bu kadar uzun sürmemişti işte o yüzden çoğunluk olursak belki adamlar bu konuyu da öncelik sırasına koyarlar
2019-09-15 05:20:38

Moderator

Jiraiya06 | from app

Selam geçen gün Xiaomi Pekin ofisi ile bu konuda konuştuk. Güncelleme çalışmalarının Türkçe dili için devam ettigini ama kesin tarih henuz veremeyeceklerini soylediler. Yani güncelleme gelecek ama tarihi belirsiz
2019-09-15 06:45:28

Advanced Bunny

Deejayy Author | from app

Jiraiya06
Selam geçen gün Xiaomi Pekin ofisi ile bu konuda konuştuk. Güncelleme çalışmalarının Türkçe dili için devam ettigini ama kesin tarih henuz veremeyeceklerini soylediler. Yani güncelleme gelecek ama tarihi belirsiz

Bilgi için tşkler..
2019-09-15 08:26:01

Pro Bunny

dogannozann | from MI 5s

Çok saçma birşey Türkiye'de resmi olarak aldığımız Xiaomi ürününde Türkçe dil yok rezillikten başka birşey değil
2019-09-15 15:41:15
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Deejayy

Advanced Bunny

• Followers

6

• Threads

10

• Replies

39

235