In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi

[Dyskusja] MI 9T (gcam) czy warto?

2019-09-13 17:03:39
373 20
Ma ktoś linka do wersji na MI 9T? Czy jest sens pobierać jak myślicie?
2019-09-13 17:03:39
Favorites RateRate

Pro Bunny

Marcin Chrobak | from app

Post z typu dostanę dwa punkty. Chłopie zainstaluj i zobaczysz. a nie zawracaj dupy.
2019-09-13 18:40:31
Marcin..

Pro Bunny

tomek777 | from app

Marcin Chrobak
Post z typu dostanę dwa punkty. Chłopie zainstaluj i zobaczysz. a nie zawracaj dupy.

Marcin, bez przesady. Chłopak pyta o konkretną aplikację. Jak widać po modelu to nowy telefon, może ma obawy. Dobrze że pyta. Jesteśmy tu po to żeby mu pomóc. Na koniec powiem żebyś przestał używać słowa ,,dupa,, dla niektórych może ono być wulgarne.
2019-09-13 20:52:59

Pro Bunny

tomek777 | from app

Johny, jeśli chodzi o Gcama to tak warto bo poprawia jakość zdjęć, jednakże musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy napewno go potrzebujesz. Jeśli fotki z twojego nowego telefonu cię zadowalają, a nie jesteś znowu takim maniakiem fotografii to może nie warto.
2019-09-13 20:55:48

Advanced Bunny

...:lee:... | from app

Marcin Chrobak

nie dwa a cztery jak już ;)
2019-09-14 01:08:05

Advanced Bunny

johny96 Author | from app

Marcin Chrobak

Mogę pisać i pytać sie o byle co gościu. Nie chce uszkodzić czy jakoś źle wpłynąć na Mi 9T to sie wole zapytać ale dzięki za pomoc!👎
2019-09-14 01:17:11

Mi Test Team

michalms | from app

Gcam w Mi9T wyraźnie poprawia jakość zdjęć robionych przy słabym świetle czy nocą. Tu nie ma dwóch zdań warto i tyle. W przypadku kiedy używasz obiektywu szerokokątnego lub tym bardziej przybliżającego (X2 - optyczne) to już bywa różnie. moim zdaniem zdjęcia wtedy nawet te nocą są porównywalne. Nie uszkodzisz telefonu ściągając Gcam że sprawdzonego źródła. Jeśli ściągniesz zła wersje, to poprostu będzie źle działać, zawieszać się, niektóre funkcje będą nie dostępne. Temat był szeroko i wiele razy omawiany na mi community. jak wpiszesz w pole szukaj Gcam to znajdziesz wszystkie odpowiedzi na swoje pytania, włącznie z porównaniem zdjęć również na mi9t i linkami do źródeł. Jeśli robisz głównie zdjęcia przy dobrym świetle to moim zdaniem Gcam nie jest potrzebny. Fajna natomiast opcja Gcama jest zapisywanie 2 zdjęć w przypadku jak robisz portret. jedno zdjęcie ma ostre tło, drugie zapisywane jest z efektem rozmycia. Oczywiście panuje moda na rozmyte tła, ale jak pstrykniesz kilkanaście takich zdjęć to na pewno dojdziesz do wniosku że często portret na ostrym tle wygląda lepiej.
2019-09-14 02:01:42

Mi Test Team

michalms | from app

johny96
Mogę pisać i pytać sie o byle co gościu. Nie chce uszkodzić czy jakoś źle wpłynąć na Mi 9T to sie wole zapytać ale dzięki za pomoc!👎

A i Twój temat jest jak najbardziej ok i na miejscu. Jesteśmy wszyscy ostatnio trochę przeczuleni na wrzutki dla punktów. Dodatkowo dopiero co zakończył się konkurs, który za jedno z zadań miał opublikowanie postu i był reklamowany na FB. Nie wiem czy z nami już byłeś, ale jakość publikowanych postów mówiąc bardzo bardzo delikatnie pozostawiała wiele do życzenia. A przy stosunku jeden wartościowy na 100 opublikowanych właściwie sparaliżowała mi community. Druga kwestia jest użycie wyszukiwarki przed zadaniem pytania. Trafiłeś akurat w temat na który były już dziesiątki dyskusji, porównań itp. Ale nie przejmuj się ;)
2019-09-14 02:08:20

Pro Bunny

tomek777 | from app

michalms
Gcam w Mi9T wyraźnie poprawia jakość zdjęć robionych przy słabym świetle czy nocą. Tu nie ma dwóch zdań warto i tyle. W przypadku kiedy używasz obiektywu szerokokątnego lub tym bardziej przybliżającego (X2 - optyczne) to już bywa różnie. moim zdaniem zdjęcia wtedy nawet te nocą są porównywalne. Nie uszkodzisz telefonu ściągając Gcam że sprawdzonego źródła. Jeśli ściągniesz zła wersje, to poprostu będzie źle działać, zawieszać się, niektóre funkcje będą nie dostępne. Temat był szeroko i wiele razy omawiany na mi community. jak wpiszesz w pole szukaj Gcam to znajdziesz wszystkie odpowiedzi na swoje pytania, włącznie z porównaniem zdjęć również na mi9t i linkami do źródeł. Jeśli robisz głównie zdjęcia przy dobrym świetle to moim zdaniem Gcam nie jest potrzebny. Fajna natomiast opcja Gcama jest zapisywanie 2 zdjęć w przypadku jak robisz portret. jedno zdjęcie ma ostre tło, drugie zapisywane jest z efektem rozmycia. Oczywiście panuje moda na rozmyte tła, ale jak pstrykniesz kilkanaście takich zdjęć to na pewno dojdziesz do wniosku że często portret na ostrym tle wygląda lepiej.

U mnie portret robi jeden. Jak to zrobiłeś?
2019-09-14 02:30:17

Mi Test Team

michalms | from app

tomek777
U mnie portret robi jeden. Jak to zrobiłeś?

nie wiem. myślałem że to standard. i na rn7 i na Mi9T robi dwa i zapisuje w galerii w oddzielnym katalogu, nie w katalogu ze zdjęciami. Co z kolei jest minusem bo tych katalogów nie synchronizuje a każde zdjęcie to nowy katalog z 2 fotkami.
2019-09-14 03:39:50

Pro Bunny

Marcin Chrobak | from app

Nie instaluj nic to źle nie wpłynie na telefon. 😁
2019-09-14 06:49:47
Marcin..
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

johny96

Advanced Bunny

• Followers

1