In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Czat

[Ciekawostki] Nienawistne osoby i toxczne komentzrze

2019-09-13 08:03:42
424 28
Czemu na Mi Communiti jest tyle hejterow, nie rozumiem chcecie sobie poprawić samocene?
2019-09-13 08:03:42
Favorites1 RateRate

Semi Pro Bunny

AntyHaker | from app

Nie każda osoba ze zdaniem odmiennym od Twojego jest automatycznie hejterem. Chyba, że uważasz inaczej?
2019-09-13 10:41:57

Mi Test Team

michalms | from app

AntyHaker
Nie każda osoba ze zdaniem odmiennym od Twojego jest automatycznie hejterem. Chyba, że uważasz inaczej?

ja się zgadzam. po pierwsze nie każdy musi mieć takie samo zdanie. po drugie nie każdy musi być że wszystkiego zadowolony. ja wiem że fajnie jest, jak atmosfera jest optymistyczna. nie mogę powiedzieć że nie trafiłem na komentarze które można byłoby nazwać hejtem, ale uważam że są to bardzo, bardzo rzadkie incydenty. zazwyczaj jak ktoś jest na nie to poparte jest to rozsądnymi argumentami i przemyśleniami.
2019-09-13 11:04:51

Moderator

Amsti | from app

Może jak zaczniesz kolego innych traktować też z szacunkiem ,to ludzie zaczną Cie również traktować poważnie.Bo twoje komentarze nie należą do zbyt grzecznych....
2019-09-13 11:40:09

Moderator

Amsti | from app

A przy okazji to Furia Ci dobrze napisała ..są tu moderatorzy .A posty robione tylko dla punktów nie są mile widziane....
2019-09-13 11:47:38

Pro Bunny

Marcin Chrobak | from app

Dobrze że nie pojechał z "mową nienawiści " Hahaha
2019-09-13 13:32:47
Marcin..

Advanced Bunny

Gajorek87PL Author | from mobile

Amsti
Może jak zaczniesz kolego innych traktować też z szacunkiem ,to ludzie zaczną Cie również traktować poważnie.Bo twoje komentarze nie należą do zbyt grzecznych....

Traktuje ludzi w ten sam sposób jak i oni traktują mnie, a jak tak bardzo mnie nie lubicie możecie mnie zbanować. I nie przypominam sobie żebym miał tutaj kolegów proszę Pana.
2019-09-13 13:42:52

Advanced Bunny

Amsti
A przy okazji to Furia Ci dobrze napisała ..są tu moderatorzy .A posty robione tylko dla punktów nie są mile widziane....

Dla czego nie da mile widziane, wypełniam tylko zadanie.
2019-09-13 13:44:17

Advanced Bunny

Marcin Chrobak
Dobrze że nie pojechał z "mową nienawiści " Hahaha

O już prowokuje :)
2019-09-13 13:44:50

Moderator

Amsti | from app

Gajorek87PL
Traktuje ludzi w ten sam sposób jak i oni traktują mnie, a jak tak bardzo mnie nie lubicie możecie mnie zbanować. I nie przypominam sobie żebym miał tutaj kolegów proszę Pana.

Właśnie dajesz w ten sposób siebie poznać wszystkim forumowiczą.
2019-09-13 14:03:45

Mi Tech Team

hardziol | from app

To nie jest hejtowanie, tylko nie potrzebne są tematy bez jakiegokolwiek sensu typu 'co tam' , 'super telefon' , 'przyjaciółki ever', 'co powiecie' itd. bo to nie Facebook czy Instagram :D więc jeśli chcesz wypełnić zadanie to utwórz post, który będzie coś znaczył :) bo bez sensu jest zaśmiecanie forum.
2019-09-13 14:05:45
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Gajorek87PL

Advanced Bunny

• Followers

5

• Threads

3

• Replies

12

131