In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Bileklik

[Soru-Cevap] Mi band 4 Dil desteği

2019-09-08 09:16:11
426 7
Selamlar mi band 2 ile başladığım serüvene mi band 3 ile devam ediyordum.Şimdi de mi band 4 e terfi ettim sipariş ettim ancak Türkçe dil desteği gelip gelmediğini bilmiyorum bilen yazabilir mi?
2019-09-08 09:16:11
Favorites RateRate

Rookie Bunny

mbrktl | from Redmi Note 7

henüz Türkçe dil desteği gelmedi bekliyoruz
2019-09-08 10:44:27

Rookie Bunny

Ghostman09 Author | from MI 8 Lite

mbrktl
henüz Türkçe dil desteği gelmedi bekliyoruz

teşekkürler
2019-09-08 10:44:57

Advanced Bunny

verbayer | from app

henüz gelmedi
2019-09-08 12:09:19

Advanced Bunny

Deejayy | from app

Arkadaşlar bildiğim kadarı ile Xiaomi'nin Türkiyede çağrı merkezi yok bu konuyu Evofone ile mi konuşmamız lazım şu anda çağrı merkezi desteğini burası veriyormuş her kes arayıp Türkçe dil desteği konusunu paylaşsın ne kadar çok geri bildirim yaparsak dil desteği daha hızlı gelir malum ağlamayana emzik yok hesabı 🙂
2019-09-09 05:03:26

Pro Bunny

FelisPardus | from MI 6

Deejayy
Arkadaşlar bildiğim kadarı ile Xiaomi'nin Türkiyede çağrı merkezi yok bu konuyu Evofone ile mi konuşmamız lazım şu anda çağrı merkezi desteğini burası veriyormuş her kes arayıp Türkçe dil desteği konusunu paylaşsın ne kadar çok geri bildirim yaparsak dil desteği daha hızlı gelir malum ağlamayana emzik yok hesabı 🙂

telefonda geri bildirim uygulaması üzerinden mi fit olarak işaretleyip dil desteği talep edilebilir. yalniz ingilizce mesaj yazmali böylece yazılımcılara ulaşır. burda herkes senin benim gibi standart kullanıcı.
2019-09-09 12:17:22

Rookie Bunny

yusufd84 | from mobile

FelisPardus
telefonda geri bildirim uygulaması üzerinden mi fit olarak işaretleyip dil desteği talep edilebilir. yalniz ingilizce mesaj yazmali böylece yazılımcılara ulaşır. burda herkes senin benim gibi standart kullanıcı.

Cevap olarak şu anda öyle bir planımız yok diyorlar. 2020 başlarında tansiyon ölçerli versiyonu çıkaracaklar diye biliyorum. Yani mi band 4 almakla biraz acele ettik. Mi band 5in betasını aldık.
2019-09-10 08:18:06

Rookie Bunny

Muhammed47 | from app

Aslinda youtube ile yapilabilir fakat sorun cikartiyor
2019-09-13 05:15:56
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Ghostman09

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads