In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Bileklik

[Tartışma] Mi Band 4 Türkçe Dil

2019-08-30 19:44:54
442 5
Arkadaşlar kesin Türkçe Dil desteği gelecek mi yoksa mod yapacağım çok iğrenç bir şey bildirimleri okuyamıyorum resmen
2019-08-30 19:44:54
Favorites1 RateRate

Advanced Bunny

Deejayy | from app

Bende bu sorunun cevabını merakla bekleyenlerdenim benim ilk mi bandim 4 daha önceden kullanmadım mi band 2 mi band 3 kullanan arkadaşlar bilgi verebilirlermi bu modellere Türkçe dil desteği verildimi? Verildi ise ne zaman sonra verildi? Daha önceden mi bandim olmadığından bu konular hakkında bilgim yok önceki modellere Türkçe dil desteği verildi ise mi band 4 de verileceğini düşünüyorum
Konu hakkında bilgileriniz rica
2019-08-31 03:43:27
Kaynak kodlarının yerini bulsam çevirirdim ama bulamadım.
2019-08-31 05:40:20

Advanced Bunny

verbayer | from app

Deejayy
Bende bu sorunun cevabını merakla bekleyenlerdenim benim ilk mi bandim 4 daha önceden kullanmadım mi band 2 mi band 3 kullanan arkadaşlar bilgi verebilirlermi bu modellere Türkçe dil desteği verildimi? Verildi ise ne zaman sonra verildi? Daha önceden mi bandim olmadığından bu konular hakkında bilgim yok önceki modellere Türkçe dil desteği verildi ise mi band 4 de verileceğini düşünüyorum
Konu hakkında bilgileriniz rica

ben zamanında mi band 3 kullandım cihaza yaklaşık 1 ay içerisinde türkçe desteği gelmişti ben de mi band 4 için türkçe dil desteği bekleyenlerdenim
2019-08-31 17:42:02

Pro Bunny

dogannozann | from MI 5s

Xiaomi Türkiye tarafından satışa sunuluyor ve cihazda Türkçe dil desteği yok bu kadar saçma birşey olamaz arkadaşlar
2019-08-31 18:08:53
Mi Band 4'e Türkçe dil desteği gelecek fakat zamanı belirsiz. Mod yapsan bile Resmi Türkçe Dil Desteği gelince yineyükleyebilirsin.
2019-09-01 03:01:01
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Cobie

Advanced Bunny

• Followers

8

• Threads

11

• Replies

34

174