In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note

[Inne] Redmi Note 8 też z 4 oczkami

2019-08-26 20:20:16

342 7
Poczekajmy do premiery, bo już coraz to inne przecieki... W końcu może się okazać, że to będzie całkiem inny telefon niż nam się wydaje...
2019-08-26 22:32:59
Reply Report
michalms
Zgodnie z przeciekami zawierającymi również prawdopodobny wygląd na zdjęciach Redmi Note 8 pro widać czytnik na tyle obudowy. Więc mało prawdopodobne, żeby w słabszym modelu był pod ekranem. Z drugiej strony biorąc pod uwagę liczbę plotek dotyczącym tego, że wersja pro ma mieć jeden aparat z tyłu więcej i że czytnik na zdjęciach z przecieków jest dokładnie tam gdzie nie pasuje i gdzie powinno być oczko kamery to może RN8 będzie miało 4 kamery, RN8 pro 5 kamer i oba modele czytnik linii pod ekranem. To by nawet logicznie kleiło plotki i zdjęcia.

Bardzo ciekawe spekulacje. Istnieje taka możliwość. Xiaomi już nie raz robiło nam niespodzianki... Za 3 dni dowiemy się wszystkiego. Sam jestem bardzo ciekaw jaki ten telefon finalnie będzie.
2019-08-27 00:22:09
Reply Report
michalms
Zgodnie z przeciekami zawierającymi również prawdopodobny wygląd na zdjęciach Redmi Note 8 pro widać czytnik na tyle obudowy. Więc mało prawdopodobne, żeby w słabszym modelu był pod ekranem. Z drugiej strony biorąc pod uwagę liczbę plotek dotyczącym tego, że wersja pro ma mieć jeden aparat z tyłu więcej i że czytnik na zdjęciach z przecieków jest dokładnie tam gdzie nie pasuje i gdzie powinno być oczko kamery to może RN8 będzie miało 4 kamery, RN8 pro 5 kamer i oba modele czytnik linii pod ekranem. To by nawet logicznie kleiło plotki i zdjęcia.

Z tego co czytałem na stronie Qualcomma to SD665 obsłuży trzy oczka, a helio G90T do 4 oczek, więc wątpię w to żeby było ich pięć.

from app

from app

from app

from app
2019-08-27 00:31:44
Reply Report
  • Followers

344

• Threads

2

• Replies

2,609