In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Bileklik

[Tartışma] Mi Smart Band IV Yeni Özellik

2019-08-25 17:58:32
202 1
Merhaba mi fan ailesi,band serisine ilk modelden beridir sahibim.4'te yapılan yenilikler gayet güzel olmuş fakat kanaatimce olması gereken birşey yok o da cihazı istediğimiz zaman kapatabilmemek.Gectigimiz cuma bim marketlere polo Smart adında bir bileklik gelmişti denemek için aldım o kadar ucuz üründe bile cihazı kapatıp açma seçeneği mevcut idi bence kesinlikle olması gerekiyor nasıl telefonu gece kapatıp yatıyorsak cihazıda kapatabilmek lazım.Sizce güncelleme ile hangi özellik gelsin ? Yorumda bulunalım kim neler istiyor bir görelim
2019-08-25 17:58:32
Favorites RateRate
Hocam bu band serilerinin asıl olayı koşu ve uyku takibi. Bunlar akıllı saat sınıfından ziyade sağlık takibi için kullanılan cihazlar, Mi Band 1 i hatırlarsınız, hiç ekran yoktu sadece adım takibi vs yapıyordu saat olarak kullanılamıyordu bu saat özellikleri sonradan eklendi. eğer gece kullanmıyorsanız bir kenara bırakabilirsiniz ki tüm özellikleri kapalı iken şarjı hemen hemen tüketmiyor. Gece açık ve kolunuzda takılı olmasının amacıda uyku takibi. Bence gece kapatma özelliği akıllı saatler için olabilir ama band türü için gerekli değil. Olsa güzel olurdu belki ama olmamasının kayıp olduğunu düşünmüyorum.
2019-08-26 04:29:04
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

dogannozann

Pro Bunny

• Followers

5

• Threads

11

• Replies

180

1846