In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne

[Recenzja] Inface Smart Sonic Face Brush - Soniczna sczoteczka do twarzy, masażer.

2019-07-12 06:07:14
1224 25
Inface Smart Sonic Face Brush - Soniczna sczoteczka do twarzy, masażer.

Przyszedł czas zamówić coś dla żonki :) padło na szczoteczkę soniczną do mycia i masowania twarzy czyli InFace Smart Sonic Face Brush.
Jest to ekologiczny produkt Xiaomi Mijia ale pod submarka InFace bez loga Xiaomi etc.

Opis producenta

Szczoteczka Xiaomi inFace zapewnia dogłębne oczyszczanie skóry twarzy bez podrażnień. Urządzenie nadaje się do codziennej pielęgnacji każdego typu cery, nawet bardzo wrażliwej.

Łagodnie peelinguje martwy naskórek, odblokowuje pory oraz usuwa pozostałości makijażu, nadmiar sebum i inne zanieczyszczenia kumulujące się na twarzy. Jeśli zależy Ci na dogłębnie oczyszczonej, promiennej i zdrowo wyglądającej cerze, sięgnij po Xiaomi! Jest to idealne wprowadzenie do niezwykłej rutyny oczyszczania za pomocą technologii sonicznej.

Koszt i warianty

Szczoteczkę nabyłem za około 60zł na chińskim portalu zakupowym.
Produkt jest dostępny w 4 wersjach kolorystycznych
  • Różowy
  • Żółty
  • Szary
  • Zielony

Budowa i zalety

Szczoteczka jest pokryta silkonowa powłoką oraz 3 strefami silkonowych wypustek o różnej twardości, co sprawia, że nie podrażniają twarzy. Szczoteczka jest przeznaczona do wszytskich rodzajów skóry.
Silikon według opisu jest hypoalergiczny i bezpieczny dla skóry. Materia niieporowaty klasy medycznej. Jest łatwy w utrzymaniu czystości co zapobiega namnażaniu się bakterii.
Jest poręczna, lekka i idealnie leży w dłoni. Idealna do użytku domowego jak i w podróży.
Szczoteka znajduje się w plastikowym dosyć ładnym pudełeczku, na dole którego znajdziemy otwór przez który pozostała woda po umyciu szczteczki ma jak się wydostać i przyczynic się do osuszenia szczoteczki.
Szczoteczkę można myć pod bierzącą wodą.
Szczoteczka jest soniczna i wykonuje kilka tysięcy transdermalnych pulsacji na minutę.
W pełni naładowana ma starczyć na około 90-100 dni użytkowania.
Podobno 35 razy bardziej higieniczna niż szczoteczki z włosiem nylonowym.
Mamy 3 pola wypustek:
  • Precyzyjne
  • Standardowe
  • Głębokie

Zawartość pudełka.

W pudełku standardowo znajduję się:

• Szczoteka w plastikowym opakowaniu
  • Kabel USB do ładowania
  • Instrukcja obsługi w języku chińskim

Pudełko i instrukcja obsługi.

Pudełko białe, ładne z okienkiem gdzie widać naszą szczoteczkę. Na pudełku opisy, specyfikacja, rysunki w języku chińsko-angielskim. Znajdziemy także kody QR np taki który przeniesie nas na chińską stronę producenta gdzie zapoznamy się ze szczoteczką w widoku 3D etc. Instrukcja obsługi jest w języku chińskim jednak łatwo dojść co i jak, nawet robiąc zdjęcia i przez google translate przetłumaczyć.

Specyfikacja.

Wymiary szczoteczki to 80 x 53 x 30.4 mm.
Pojemność wbudowanej baterii to 400mAh, którą naładujemy w około 2,5h. Klasa wodoszczelności to IPX7.  
Reszta danych w tabeli:

Działanie.

Szczoteczka działa cicho i bardzo fajnie. Posiada 3 tryby wibracji. Czas pojedyńczego działania 90 sekund.

Użytkowanie.

Sczoteczka posiada 3 strefy oraz 3 rodzaje wibracji. Rozładowaną szczoteczkę podłączamy kablem USB pod zwykłą ładowarkę od telefonu. Podczas ładowania dioda LED miga, po naładowaniu świeci na stałe. Włączamy szczoteczkę długim przytrzymaniem przycisku włącz, wgłębienie w dolnej części szczoteczki. Szczoteczka działa 90 sekund i w tym czasie przełącza się automatycznie między 3 rodzajami wibracji. Po upłynięciu tego czasu samoczynnie się wyłącza. Między trybami wibracji można także przełączyć się manualnie czyli przyciskamy przycisk włączenia i na chwilę przytrzymujemy, aż do momentu przełączenia się.  Mycie zwilżamy twarz wodą, nakładamy na rękę lub szczoteczkę odrobinę żelu, włączamy szczoteczkę i przyciskamy do twarzy. Wolnymi ruchami kolistymi myjemy twarz kawałek po kawałku, siła docisku zależy od nas i od strefy wypustek. Całkiem inne oczyszczanie i odczucia. Powiem szczerze to coś nowego i naprawdę przyjemne. Na dzień dzisiejszy trudno powiedzieć czy przynosi dobre efekty, ale czytając opinie, już poprawę można zauważyć po 1-2 tygodniach użytkowania. Polecam gorąco zarówno do higieny twarzy jaki masażu :)

Zdjęcia.

2019-07-12 06:07:14
Favorites19 RateRate

Mi Tech Team

styliana | from app

Ciekawa rzecz :) Ładny opis, zachęcający.
2019-07-12 08:32:45

Mi Tech Team

Łukasz Author | from app

Szczerze polecam :-)  2 razy drożej niż inne takie soniczne szczoteczki do twarzy na ali, ale warto.
2019-07-12 08:50:46

Moderator

przybort | from app

Łukasz, Magik. ;)
2019-07-12 09:03:26

Master Bunny

Febron | from app

Jak zwykle, rzeczowo to opisałeś. Szkoda tylko, że to raczej wyłącznie gadżet dla kobiet(mógłby nie wytrzymać starcia z męskim zarostem). Wreszcie, szkoda, że nie widać komentarzy.
2019-07-12 09:10:11

Mi Tech Team

Łukasz Author | from app

przybort
Po co zakładasz taki wątek, skoro nie można przeczytać komentarzy? Nie rozumiem.

Ja też nie bardzo rozumiem :-) ? Nie można? To bug Polska Commubity w aplikacji chyba.
2019-07-12 09:26:36

Mi Tech Team

Łukasz Author | from app

Febron
Jak zwykle, rzeczowo to opisałeś. Szkoda tylko, że to raczej wyłącznie gadżet dla kobiet(mógłby nie wytrzymać starcia z męskim zarostem). Wreszcie, szkoda, że nie widać komentarzy.

Sprawdzi się zarówno u kobiet jak i u meżczyzn, mam kilkudniowy zarost i wczoraj nie mogłem się powstrzymać :-) Dało radę. Co do komentarzy nie bardzo wiem o co biega.
2019-07-12 09:29:22

Mi Tech Team

Łukasz Author |

Teraz zobaczcie. Coś chyba przy edycji naklikałem przypadkowo.
2019-07-12 09:59:25

Moderator

przybort | from app

Łukasz
Ja też nie bardzo rozumiem :-) ? Nie można? To bug Polska Commubity w aplikacji chyba.

Cwaniaczek od bugów he he. ;). Ciekawy materiał. Fajnie opisałeś.
2019-07-12 10:08:36

Moderator

przybort | from app

Kupię żonie prezent. A przy okazji sam się będę masował. ;)
Oby tylko nie pobudzało cebulek zarostu do  mega szybkiego rośnięcia. Ja jak ja, ale ŻONA. !!!
2019-07-12 10:11:19
Elegancko...dobry opis i szczegółowy. I ja to popieram :D
2019-07-12 10:24:22
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Łukasz

Mi Tech Team

• Followers

25

• Threads

41

• Replies