AppSales: Paid Apps Gone Free & On Sale


ІнформаціяОпис

AppSales пропонує простий і зручний спосіб знаходити і завантажувати кращі програми та ігри в продажу, а також стежити за безкоштовними пропозиціями додатків. Наш процес ручної перевірки гарантує, що публікуються тільки найгарячіші продажі, а цінова історія забезпечує прозорість і дає вам необхідну інформацію для здійснення покупки, а також можливість порівнювати ціни з плином часу до здійснення покупки.

✔ * NEW * Відкрийте для себе платні програми, які є безкоштовними протягом обмеженого часу

Google недавно надав розробникам можливість безкоштовно надавати свої платні програми протягом короткого часу, що раніше було неможливо. Наша нова вкладка «Тепер безкоштовно» виділяє ці пропозиції, щоб ви могли отримати додатки, поки діє пропозиція.

✔ Шукайте ваші улюблені програми з нашої нової функцією ПОШУК!

Додавайте програми, ігри і шпалери в свій особистий список спостереження (функція спостерігача). Слідкуйте за цінами і отримуйте повідомлення або оповіщення, коли нові додатки надійдуть в продаж або зі значною знижкою. Економте гроші і завантажуйте кращі програми для Android з AppSales!

Моніторинг цін на додатки ще ніколи не був таким простим!

Особливості
• Сучасний, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс (Material Design)
• Постійно стежте за магазином за допомогою нашого цінового трекера, який дає змогу отримувати сповіщення та оповіщення, коли додаток, який ви хочете, отримає знижку
• Отримуйте повідомлення про нові кращі продажі в магазині Google Play і безкоштовні додатки
• Щотижневі пропозиції додатків (якщо вони доступні у вашому регіоні)
• Ексклюзивні пропозиції, коди ваучерів і розпродажі
• Тільки найгарячіші пропозиції, ігри і шпалери, безкоштовні пропозиції
• Історія цін забезпечує прозорість, дозволяючи вам порівнювати ціни і з плином часу.
• Дізнайтеся про інші версії додатка зі знижкою (наприклад, free, lite, HD)
• Знайдіть нові улюблені програми і додайте їх до свого списку спостереження
• Отримуйте повідомлення про падіння цін на додатки на Android market
• Використовуйте фільтр і категорії
• Синхронізуйте свій список спостереження на своїх пристроях Android
• Діліться продажами зі своєю сім'єю і друзями

✔ свій особистий список спостереження:
Використовуйте нашу новітню функцію пошуку або додавайте додатки безпосередньо з Play Store в свій список спостереження, щоб відстежувати ціни і отримувати повідомлення про зниження цін, знижки та при зміні додатків з платних на безкоштовні.

Історія цін:
Історія цін дозволяє легко переглядати мінімальну, максимальну і середню ціну за останні 60 днів (360, якщо ви є користувачем Premium). Перевіряйте продаж і виявляйте цінові моделі, щоб заощадити гроші, купуючи додаток в найкращий час, зазвичай під час падіння ціни в магазині Google Play.

Таблиці списків спостереження:
Згруповані в 3 розділи (останні 24 години, останні 7 днів і весь час), ви можете легко знайти нові трендові додатки або найбільш високооплачувані додатки.

✔ Останні знижки:
Наш процес ручної перевірки забезпечує високоякісний список продажів, але це також означає, що продажі не публікуються миттєво. У розділі «Останні знижки» відображається нефільтрований список найостанніших знижок.

✔ Фільтр:
Використовуйте фільтри, щоб персоналізувати список продажів, вказавши мінімальну знижку і поріг завантаження. Ви також можете приховати прострочені програми зі списку продажів.

✔ Категорії:
Не зацікавлені в додатках певних категорій (наприклад, ігри або шпалери)? Немає проблем, ви можете відключити повідомлення для певних категорій або повністю приховати їх зі списку продажів. Також доступні спеціальні категорії для NVIDIA SHIELD або кореневих додатків.

Чому я повинен завантажувати кращі програми в продажу? (Tl; dr)
AppSales дозволяє знаходити найкращі програми та ігри в продажу завдяки інтелектуальним функціям і процесу ручного перегляду. Інші функції, такі як монітор цін або списки спостереження, роблять AppSales універсальним рішенням для додатків, які стали безкоштовними і пропозиціями.


ПревьюЗавантажити

  


AppSales_9.2.apk (6.9 MB, Downloads: 4)