In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини MIUI

[Оголошення] [Запитання та Відповіді] Припинення випуску глобальних бета-прошивок MIUI

2019-06-21 05:05:17
6525 25
Доброго дня, Мі фани!

З моменту анонсу припинення випуску Глобальних бета-прошивок у користувачів виникло багато запитань з цього приводу. Розробники приділили час та відповіли на найпопулярніши з них:

П: Я беру участь в закритому бета-тесті MIUI, чи стосується це мене?
В: Це відноситься як до публічної бета-версії, так і до закритої бета-версії MIUI

П: Чому припиняється випуск Глобальних бета-прошивок MIUI?
В: Бета-прошивка MIUI в основному призначалася для невеликого числа досвідчених користувачів для тестування програмного забезпечення та забезпечення зворотного зв'язку. В останні декілька років MIUI стала більше ніж просто прошивкою для ентузіастів. Тепер більшість наших користувачів використовують Стібільну версію MIUI, а тому потреба в стабільності стає все більш важливою. Щоб задовольнити потреби більшості наших користувачів і частіше випускати оновлення стабільних версій прошивок, ми прийняли рішення припинити випуск глобальних бета-прошивок MIUI для всіх смартфонів з 1 липня 2019 року

П:  Яких пристроїв торкнеться припинення випуску глобальних бета-версій MIUI?
В: Всі глобальні пристрої на яких встановлено Бета-прошивку MIUI перестануть отримувати оновлення Бета-версії прошивки, починаючи з липня 2019 року, включаючи всі смартфони Mi, Redmi і POCOPHONE F1.

П: Як можливо перейти з бета-версії MIUI на стабільну версію MIUI?
В: Існує два способи переходу з бета-версії на стабільну версію MIUI для користувачів: Локальне оновлення та оновлення в режимі Fastboot. Будь-який з них вимагає резервного копіювання даних перед початком прошивки телефону. Всі ваші дані в процесі буде видалено!
Для отримання детальної інформації про локальне оновлення та оновлення Fastboot, будь ласка, зверніться до наступної теми:

П: Як зробити резервну копію даних?
В: Існує кілька способів резервного копіювання даних. Ми рекомендуємо локальне резервне копіювання (локальний бекап).

Коротке керівництво з локального резервного копіювання (локального бекапу):

1. Налаштування -- Додатково -- Бекап та скидання -- Локальний бекап
2. Натисніть "Створити бекап" (будуть створені резервні копії даних додатків і налаштувань. Якщо програма не підтримує резервне копіювання, програма нагадає вам про це.
3. Скопіюйте файл резервної копії з телефону на комп'ютер.
Шлях: /Внутрішнє сховище/MIUI/backup/AllBackup
4. Після завершення прошивки ви можете скопіювати файл резервної копії на свій телефон по тому ж шляху (/Внутрішнє сховище/MIUI/backup/AllBackup). Потім ви можете відновити свої дані в смартфоні.

Ця тема буде оновлюватись по мірі появи нових питань та відповідей від розробників.

Свої запитання ви можете залишити в коментарях до цієї теми.

2019-06-21 05:05:17
Favorites29 RateRate

Advanced Bunny

guttools | from Redmi Note 6 Pro

ідіть до чорта я свою бету щотижневу не поміняю на глючну стабілку
2019-06-21 07:24:51

Advanced Bunny

Xiaomi MIUI | from Redmi 6A

guttools
ідіть до чорта я свою бету щотижневу не поміняю на глючну стабілку

я теж не хочу міняти на стабільну
2019-06-21 08:54:42

Advanced Bunny

Ильенко Игорь | from Redmi Note 4X

Тепер більшість наших користувачів використовують Стібільну версію MIUI, тут не в бровь и не в глаз ползователям, а прям подсрачник...
2019-06-21 12:16:06

Advanced Bunny

Ильенко Игорь | from Redmi Note 4X

'Стибильна" прошивкакак говорит владелец поста, реально рабочаяя, стибиться дальше конкуренты не за горами, простите за мой Укр. Слава!
2019-06-21 12:19:46

Wizard Bunny

Bakhtiiaroff | from MI 9

Очень-очень жаль... Ведь ради этого я и юзаю MIUI. Надеюсь стабильные обновлять будут не раз в пол года. Еще надеюсь, что сделают плавный переход с бетки на Стабильную. Ведь иначе нужно будет всем пользователям девелоперок зачищать телефон до нуля для перехода на стабилку. Вот помню при окончании поддержки бета прошивками РН2 его перевели на стабилку без сброса данных, просто очередное обновление содержало стабилку.
2019-06-21 13:46:41
MIUI Global Beta Team, Mi A1 Global Beta Team.

Advanced Bunny

170114576 | from Mi MIX 2

Мы не даём информацию об багах?
Да вы шрифты не можете исправить уже больше месяца ,делаете всё только хуже
А отменой беты вы себя в гроб загоните
Многие откажутся от ваших телефонов и перейдут на другие бренды
Лично для меня этот бренд последний с телефонов которые я купил себе
Лучше уже iPhone взять или Samsung чем ваши телефоны
2019-06-21 22:20:12

Beta Team-Global

Fribble | from Mi 9 SE

Если учесть какие стабилки,особенно последнее обновление EU прошивки для Сяоми Ми9се,которое окирпичело 50% смартов пользователей на 4пда и сейчас такой крик устроили на глобальном форуме пользователи с Европы,тоже кирпичи.
Теперь им только едл и инженерная прошивка.
Теперь,после покупки сразу надо просить разрешение на разблокировку загрузчика и привязывать с Ми аккаунтом в статусе локера в разделе для разработчика.
2019-06-21 23:27:28
Invalid floor, the posts have been deleted #8

Advanced Bunny

1840087560 | from Redmi 5

Стабильная на redmi 5 просто убогая. Тормозит телефон. На бета быстрее работает
2019-06-22 13:19:44

Read Only

Василий Сколебюк | from Redmi Note 7

Я так понимаю беток не будет
2019-06-23 00:29:10
please sign in to reply.
Sign In Sign Up