In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi 5

[Запитання та відповіді] нажаль,але мабуть це правда?

2019-05-26 03:12:30
3236 65
Шановні власники redmі 5,нажаль, але розробники,мабуть забули за цю модель,адже нові прошивки уже отримали навіть моделі,які на рік старіші за redmi 5,а у нас,що не нова прошивка і її відкликають,складається враження,що її розробляють якісь криворукі спеціалісти.Написав,тому що наболіло
2019-05-26 03:12:30
Favorites4 RateRate

Super Moderator

Beznavorotov | from MI 8 Lite

У Вас бюджетна модель, яка багато функцій не може підтримувати через слабші технічні характеристики. Виникає питання, що оновлювати якщо немає можливості це додати у цій моделі.
Повертаючись до термінів оновлень: 1.5-3 місяці між оновленнями.
2019-05-26 04:21:44

Advanced Bunny

stas_13 | from Redmi 5 Plus

Модель redmi5/5 plus, за офіційними даними ще не зняті з продажу, а отже вони не залишуть її без прошивок. З власного досвіду можу сказати, в мене redmi5 plus, прошивки на нашу модель завжди виходили пізніше, тому залишається чекати
2019-05-26 04:50:47

Advanced Bunny

6194817739 | from Redmi 5

Beznavorotov
У Вас бюджетна модель, яка багато функцій не може підтримувати через слабші технічні характеристики. Виникає питання, що оновлювати якщо немає можливості це додати у цій моделі.

Дуже гарне запитанння,але навiть набаго бiльш старiшi моделi отримують оновлення!Наприклад редмi 4х,5а.Добре нема оновлення,так хоча б дали людям можливiсть повернуться на стабiльно працюючу версiю,а не сидiти на глючних 10.1.3.,та10.2!До речі, які функції занадто тяжкі щоб бути додані?Можливо розблокування по обличчю,або електронна стабілізація камери?Так ці інноваційні функції були ,ще в древньому galaxy s2.
2019-05-26 04:57:16

Rookie Bunny

pyrog | from Redmi 5

Beznavorotov

я полгода сижу на еженедельных прошивках по причине того,что на стабильную вернуться нет возможности: на андроид 8 ее нет общедоступной,а на андроид 7 - антиоткат. Вы считаете нормальным ситуацию,когда невозможно прошить стабильную прошивку потому,что ее просто нет вообще,совсем??? Это называется поддержка? Не смешите людей-это называется китайфон и досвидания фирма сяоми с моей стороны.вариант с разблокировкой загрузчика не рассматривайте,считайте,что я обычный юзер...Бюджетность-это,что повод? Расскажите мне,что лучше в редми 6 и редми 7? Кроме номера модели ничего,а редми 6 хуже во всем.
2019-05-26 05:04:39

Advanced Bunny

stas_13
Модель redmi5/5 plus, за офіційними даними ще не зняті з продажу, а отже вони не залишуть її без прошивок. З власного досвіду можу сказати, в мене redmi5 plus, прошивки на нашу модель завжди виходили пізніше, тому залишається чекати

Тут справа в тому,що останні оновлення були одне гірше іншого,тому в людей мабуть урвався терпець чекати біль ніж пів року виправлення помилок!
2019-05-26 05:15:51

Advanced Bunny

pyrog
я полгода сижу на еженедельных прошивках по причине того,что на стабильную вернуться нет возможности: на андроид 8 ее нет общедоступной,а на андроид 7 - антиоткат. Вы считаете нормальным ситуацию,когда невозможно прошить стабильную прошивку потому,что ее просто нет вообще,совсем??? Это называется поддержка? Не смешите людей-это называется китайфон и досвидания фирма сяоми с моей стороны.вариант с разблокировкой загрузчика не рассматривайте,считайте,что я обычный юзер...Бюджетность-это,что повод? Расскажите мне,что лучше в редми 6 и редми 7? Кроме номера модели ничего,а редми 6 хуже во всем.

А я вот всё больше склоняюсь к мысли,что придется разблокировать загрузчик и вернуться на 9.6.4.Хотя я обычный пользователь.
2019-05-26 05:28:46
6194817739
А я вот всё больше склоняюсь к мысли,что придется разблокировать загрузчик и вернуться на 9.6.4.Хотя я обычный пользователь.

Звичайний користувач, який сидить на бета-версії прошивки)
2019-05-26 05:31:53

Advanced Bunny

1820921323 Author | from Redmi 5

Beznavorotov

невже redmi 6,6a або redmi 7 кращі по характеристиках,та 6 модель гірша і то у них уже є обнови і вони не жаліються на таку кількість багів як в redmi 5
2019-05-26 05:32:40
pyrog відповів о 2019-05-26 12:04:39

А для чого Ви переходили на щотижневу? Часом не отримати швидше нову версію Android?
Скільки відгуків ви залишили з багами у щотижневих прошивками?
Щодо переходу на стабільну - з різними  версіями Android тільки розблокування завантажувача і прошивка через Mi Flash.
когда невозможно прошить стабильную прошивку потому,что ее просто нет вообще,совсем???

Як це? Стабільна версія доступна завжди!

Бюджетность - да повод. На Вашу одну камеру додати Slow Mo? Не рівняйте Redmi 5 та інші дорощі моделі.
2019-05-26 05:37:19

Master Bunny

@hd48915 | from app

Не имею желания никого обидеть или другим способом унизить, но покупая бюджетный телефон, который, на момент покупки был чуть "мощнее" и чуть дешевле конкурентов. Вы знали, что приобретаете. Это простой и неплохой китайский телефон, а не супер-флагман за всего 49.99$. Чего ожидать от него чудес и новых флагманских функций? Вот, например пользователи китайского производителя Le****, очень часто, вообще не получают обновления на свои гаджеты и ничего, пользуются. Не говорю, что нужно смириться с этой ситуацией, но единственный способ подтолкнуть производителя к продолжению поддержки вашей модели - писать отчеты-жалобы на английском языке во встроенном приложении телефона. Чем больше таких обращений будет, тем выше вероятность, что модель будут продолжать обновлять и поддерживать. Только так, а не гневные темы на форуме.
2019-05-26 05:43:31
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

1820921323

Advanced Bunny

• Followers

26

• Threads

17

• Replies

28

215