In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Zgłoszenia

Moderatorzy! Jak wam się nie chce prowadzić forum to może zrezygnujcie.

2019-05-25 18:06:05

776 19

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Na en.miui.com dawno by wylecieli z teamu modów. Bo tu na Region Polska nikt nie zagląda nawet z Adminów chińskich a tu modami zarządza polski Admin.

A tu mamy bzdurne nie związane z Xiaomi i w sumie z niczym tematy, gdzie parę dni temu zgłaszałem i dalej istnieją..

Parodia, oczywiście zaraz przyjdzie ktoś i powie, że widzi sens tych tematów...

from app

from app

from app

from app

from app

from app
2019-05-25 19:13:44
Reply Report

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Patrosek
No jak są punkty za stworzenie postu, to co się dziwić. :D

No ja rozumiem, dzieci też mają Xiaomi, są też durne punkty bez kryterii za stworzenie wątku.. Ja rozumiem, że codziennie napisać temat rozbudowany i ciekawy..
Ale proszę was...
1. Nie mam nic konkretnego do napisania związanego z Xiaomi i całym ekosystemem Miui, nie piszę.Czy to takie straszne danego dnia nie zdobyć punktów
a) serio muszę tworzyć spam i burdel na społeczności aby zdobyć pubkty?
2. Serio, aż tak ciężko usunąć temat, post?
3. Tak wiem otwarte forum itp, ale bez przesady, tu powstaje burdel a nie forum/spolecznosc o tematyce Xiaomi.
4. Np za temat z linkiem do tabletowa lub yt? Serio? Na en.miui.com odrazu taki temat leciał do kosza, lub użytkownik dostawał bana tymczasowego etc jak tworzył je nagminnie. Ewentualnie zakaz pisania etc.
Tu mamy, cyk kopiuj wklej i już od wielki temat.
2019-05-25 20:24:38
Reply Report

Mi Tech Team

Łukasz | from app

sp4ubw
Tutaj nawet admini nie poprawiają błędów ortograficznych w swoich wpisach - o co my walczymy :)

Szczerze, to nie wiem czy on ma na to jakikolwiek wpływ, mi się wydaje, że to Globalni Admini, Devsi Xiaomi tworzą tematy i je tłumaczą, a jak wiadomo nawet przez perspektywe Miui Global to potrafią tłumaczyć dosłownie a tu może i jakiś translator wchodzi w grę.
2019-05-25 20:26:23
Reply Report

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Bart.ek1
Z tego co widzę, został tu tylko jeden moderator @Diagoras.
Gdyby zajrzał tu któryś z chińskich adminów, to albo jutro to forum przestało by istnieć, albo w końcu zaczęło by działać tak jak oficjalne forum Xiaomi powinno.
W porównaniu z innymi regionami Polska wypada żałośnie, wygląda jak wczoraj uruchomiona wersja beta. Przez pół roku nie udało się zorganizowanego żadnego subforum, wybrać modów...  

Zagadzam się w zupełności. Tam każde urządzenie miało swoje subforum z 1-3 modami, plus subfora z theme, tapety itp i wiele wiele innych, działy bug i beta team i tam też moderatorzy. Tak samo zadania co msc taki moderator musiał się wywiązywać z warunków jak i beta team etc.
Tam wchodziłem, widziałem gdzie mogę poczytać o problemach aktualizacjach czy faq danego modelu, tam wchodziłem wiedziałem gdzie jest jaki dział, gdzie zgłasza się bugs, gdzie pobiera romy, bez ręcznego wpisywania adresu. Tam jaj ktoś dodał post, temat nie był ladowany na główne, dopiero jak mod zadecydował, admin miał też swoje zadania. Tu nawet chanegloga co tygodniowego vzy to z globala czy china nie ma, nie wrzuca ani mod ani admin ani nikt z developerow. Tylko sami userzy to robią, tłumacząc dosłownie lub nie zrozumiale tekst z chińskiego lub angielskiego. To moim zdaniem powinien wrzucać admin lub pracownik Xiaomi..
Jak tak dalej pójdzie to nie będzie co zbierać bo społeczność padnie i tyle.Zero ładu i składu przynajmniej na PL, na others też nie jest super, ale tam to zrozumiałe migracja a tu nie ma co migrować.
2019-05-25 21:27:00
Reply Report

Moderatorzy! Jak wam się nie chce prowadzić forum to może zrezygnujcie.

A moderacja dalej nic nie robi, dalej śpi...
I tak każdego dnia a tematy dalej zostają.

123456789.JPG

2019-07-24 13:26:29
Reply Report
  • Followers

43

• Threads

8

• Replies

1,203

10,423

3 Days Check-In
7 Days Check-In