In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Zgłoszenia

[] Moderatorzy! Jak wam się nie chce prowadzić forum to może zrezygnujcie.

2019-05-25 06:06:05
724 19
Wiele razy zgłaszany post, o obraźliwej tresci. I nic. Nie będę pisał który, sami znajdzie w zgłoszeniach. Może czas na zmiany. Jak tak reagujecie na wszystkie nasze zgłoszenia, to nie dziwię się że ta aplikacja tak działa.
2019-05-25 06:06:05
Favorites5 RateRate
Popieram, tez zgłaszam i zero reakcji, aż przestałem bo to nie ma sensu.
Tyle, ze to dziwne bo wpisów jest mało i moderowanie tego to dla jednej osoby 15 minut dziennie.
2019-05-25 06:22:03
Nie lubię nadgryzionych jabłek

Master Bunny

arturchris Author | from app

sp4ubw
Popieram, tez zgłaszam i zero reakcji, aż przestałem bo to nie ma sensu.
Tyle, ze to dziwne bo wpisów jest mało i moderowanie tego to dla jednej osoby 15 minut dziennie.

Też trochę winy społeczności. Moje zgłoszenia przeczytane "milion" razy i zero reakcji, komentarza, łapki
2019-05-25 06:39:22

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Na en.miui.com dawno by wylecieli z teamu modów. Bo tu na Region Polska nikt nie zagląda nawet z Adminów chińskich a tu modami zarządza polski Admin.

A tu mamy bzdurne nie związane z Xiaomi i w sumie z niczym tematy, gdzie parę dni temu zgłaszałem i dalej istnieją..

Parodia, oczywiście zaraz przyjdzie ktoś i powie, że widzi sens tych tematów...

2019-05-25 07:13:44
Tutaj nawet admini nie poprawiają błędów ortograficznych w swoich wpisach - o co my walczymy :)
2019-05-25 07:37:54

Advanced Bunny

Patrosek | from app

Łukasz
Na en.miui.com dawno by wylecieli z teamu modów. Bo tu na Region Polska nikt nie zagląda nawet z Adminów chińskich a tu modami zarządza polski Admin.

No jak są punkty za stworzenie postu, to co się dziwić. :D
2019-05-25 08:11:10

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Patrosek
No jak są punkty za stworzenie postu, to co się dziwić. :D

No ja rozumiem, dzieci też mają Xiaomi, są też durne punkty bez kryterii za stworzenie wątku.. Ja rozumiem, że codziennie napisać temat rozbudowany i ciekawy..
Ale proszę was...
1. Nie mam nic konkretnego do napisania związanego z Xiaomi i całym ekosystemem Miui, nie piszę.Czy to takie straszne danego dnia nie zdobyć punktów
a) serio muszę tworzyć spam i burdel na społeczności aby zdobyć pubkty?
2. Serio, aż tak ciężko usunąć temat, post?
3. Tak wiem otwarte forum itp, ale bez przesady, tu powstaje burdel a nie forum/spolecznosc o tematyce Xiaomi.
4. Np za temat z linkiem do tabletowa lub yt? Serio? Na en.miui.com odrazu taki temat leciał do kosza, lub użytkownik dostawał bana tymczasowego etc jak tworzył je nagminnie. Ewentualnie zakaz pisania etc.
Tu mamy, cyk kopiuj wklej i już od wielki temat.
2019-05-25 08:24:38

Mi Tech Team

Łukasz | from app

sp4ubw
Tutaj nawet admini nie poprawiają błędów ortograficznych w swoich wpisach - o co my walczymy :)

Szczerze, to nie wiem czy on ma na to jakikolwiek wpływ, mi się wydaje, że to Globalni Admini, Devsi Xiaomi tworzą tematy i je tłumaczą, a jak wiadomo nawet przez perspektywe Miui Global to potrafią tłumaczyć dosłownie a tu może i jakiś translator wchodzi w grę.
2019-05-25 08:26:23
Łukasz odpowiada, dnia 2019-05-25 14:26:23
Szerze, to nie wiem czy on ma na to jakikolwiek wpływ, mi się wydaje, że to Globalni Admini, Devsi Xiaomi tworzą tematy i je tłumaczą, a jak wiadomo nawet przez perspektywe Miui Global to potrafią tłumaczyć dosłownie a tu może i jakiś translator wchodzi w grę.

Być może, kto to wie...

Tyle, że przestało mi się chcieć to zgłaszać bo i tak nic to nie daje. Ciekawe czy ktoś zareaguje na ten wątek?
2019-05-25 08:28:10
Zgłoszenia chyba średnio działają. Ze swojej strony staram się często zaglądać na forum, ale w tym tygodniu przyznaję się, że ze względu na pracę po 12 godzin miałem mało czasu. ;) Od środy powinienem znów być często.
2019-05-25 09:19:46
Łukasz replied at 2019-05-25 13:13:44

Z tego co widzę, został tu tylko jeden moderator @Diagoras.
Gdyby zajrzał tu któryś z chińskich adminów, to albo jutro to forum przestało by istnieć, albo w końcu zaczęło by działać tak jak oficjalne forum Xiaomi powinno.
W porównaniu z innymi regionami Polska wypada żałośnie, wygląda jak wczoraj uruchomiona wersja beta. Przez pół roku nie udało się zorganizowanego żadnego subforum, wybrać modów...  
Dziwisz się, że tyle tu bezsensownych wpisów nie związanych z Xiaomi? A co zostanie po ich usunięciu? Informacje o urządzeniach, aktualizacjach, beta testach... nie ma ich tu, szukasz poradników, wskazówek - zmień region.
I chyba nikomu z Mi Community Polska nie zależy na tym by to zmienić.
2019-05-25 09:19:55
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

arturchris

Master Bunny

• Followers

40

• Threads

76

• Replies

923

9595