In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

AMAZFIT

[Tartışma] Miband ve Amazfit kullanıcı kulübü

2019-05-22 17:26:04
279 2
Arkadaşlar merhaba
Ben yaklaşık 3 senedir miband ve amazfit kullanıyorum.
Önce miband 1s kullandım. Daha sonra miband 2 kullandım. Şimdi 1 senedir amazfit bip kullanıyorum.
Bu 3 yılda 10 bin KM'nin üzerinde yol yaptım :)

Benim gibi miband veya amazfit kullananlar birbirlerini ekleyebilir.

Ben QR kodumu bırakıyorum. İsteyenler beni ekleyebilir. İsteyen kendi QR kodunu paylaşabilir.

Herkese sağlıklı yaşamlar :)

2019-05-22 17:26:04
Favorites1 RateRate

Advanced Bunny

YasinOz Author | from MI 6

Kullanan kimse yok herhalde kimse eklemedi :D
2019-05-25 06:12:52
Xiaomi Mi 6 - Xiaomi Amazfit Bip

Rookie Bunny

6178134486 | from Redmi Note 7

üstadım selamlar. ben bu saati aldım fakat 2 gündür kullanamıyorum. araştırmadığım yer kalmadı. belki siz yardımcı olabilirsiniz. mi fit ile saatin bağlantısı kurulu. telefondan adım takibi vs. yapabiliyorum. fakat saatin ekranında bir telefon simgesi ve yanında saat simgesi. altında " CONNECT APP TO UPDATE " yazısı mevcut. başka telefonda da denedim. ama bu sorunu düzeltemedim. lütfen biliyorsanız beni aydınlatırsanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.
2019-05-30 04:22:16
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

YasinOz

Advanced Bunny

• Followers

10

• Threads

7

• Replies

93

541