In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Duyurular

[Duyurular] Bütün Mi fanları için mobil fotoğraf yarışması. Hadi katıl ve kazanma şansını yakala!

2019-05-16 23:14:14
3158 22
Merhaba Mi Fanları ve yeni arkadaşlar!

Herkesin fotoğraf çekmeyi ne kadar çok sevdiğini biliyoruz. Bugünlerde kimse akıllı telefonlar ile saniyeler içinde muhteşem fotoğraflar çekme şansını kaçırmıyor.
Xiaomi, dünyanın en iyi akıllı telefon üreticilerinden biri. Xiaomi telefonları, bazen bir cep telefonunun bunu nasıl yapabildiğini merak etmenizi sağlayan yüksek kaliteli ve çarpıcı görseller üreten en iyi mobil kameralara sahiptir.
Eğer siz de yetenekli olduğunuza inanıyor ve başkalarının inanılmaz çekimlerinizi görmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz.Evet o zaman, mütevazi bir insansanız, aynı şeyleri yapmayı seven, benzer düşünen insanlarla dolu bir topluluk arıyorsanız bunu sadece ... fotoğrafçılıkta bulabilirsiniz. Ve herkes ShotByMi Photography Challenge'dan bir şeyler kazanabilir.

Bu yarışmayı, her birinizin harika fotoğraf çekme potansiyeline sahip olduğuna inandığımız için “herkes tarafından herkes için” vizyonuyla tasarladık. Bunu okuyup buna neden katılmalıyım diye düşünüyorsan; İşte cevabımız: Kim olduğun ve ne yaptığın önemli değil, profesyonel bir fotoğrafçı olmaman sorun değil, biz sadece- "Shot by Mİ" hikayesini anlatan fotoğraflar arıyoruz. Katılmak çok kolay ve hepinize hazırladığımız harika fotoğrafçılık temalarımız var!

ShotByMi Photography Challenge dünya çapında tüm Xiaomi kullanıcıları için tamamen ücretsizdir.
FOTOĞRAFLARINIZI YARIŞMAYA GÖNDERMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ

Genel
1.Xiaomi telefonu kullanan katılımcılar için bu yarışmaya dünya çapında (Çin hariç) katılım sağlanabilir.
2Yarışma 3 sitede olacak: Küresel(Türkiye ve diğer ülkelerin katılımı ile), Hindistan, Rusya.
3Herhangi bir Xiaomi telefon modeliyle katılım mümkündür.
4Redmi Note 7'ye özel bir ödül de dahil olmak üzere her ay üç ayrı türde ödü verilecektirl.
5Final kazananların ücretsiz seyahat ve ücretsiz Mi 9 kazanma şansı vardır.
6Ayrıntılı detay için bu konunun sonuna bakınız.

Ne zaman
Yarışma Mayıs-Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek.
Aylık kazananlar, 15-20 Haziran’dan başlayarak, Haziran-Kasım ayları arasında açıklanır.
Son kazananlar, aylık kazananların son grubundan dört ila sekiz hafta sonra açıklanacaktır.
2020'nin ilk çeyreğinde gerçekleşecek olan büyük bir turda 6 finalistimiz ödüllendirilecektir.

Nerede
ŞİMDİ GİRİŞ YAP

Nasıl
· Katılımcılar her ay tüm temalar için fotoğraf yükleyebilir, tema başına maksimum 6 fotoğraf olabilir
· Giriş yapıldıktan sonra, fotoğraflar 48 saat içinde sistem incelemesinden geçer
· Giriş sayfanızın ve ödüllerin durumunu profil sayfanızda görebilirsiniz
· Daha fazla beğeni almak için, fotoğraflarınızı sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz. Örnek:Facebook, Twitter ve daha fazlası
· Tüm kazananlar online açıklanacak. Her zaman sitemizden kazananlar listesine göz atabilirsin. Tabiki, Mi topluluğuna da!

TEMALAR
1. Portre (İnsanlar, Selfie, Hayvanlar ve evcil hayvanlar)
2. Doğa (Manzara, Mevsim, Bitkiler)
3. Gece (Akşam fotoğrafçılığı, Düşük ışık, Yansıma)
4. Yakın(Makro fotoğrafçılık, Ayrıntılar,  Küçük nesneler)
5. Sokak (Mimari, Moda, Yemek)
6Yaşama Dair(Seyahat, Günlük anlar, Belgesel)
Aylık Kazananlar
En Popüler, Jüri Seçimi, Redmi Not 7 Özel Ödülü, bu kategori için üç çeşit aylık ödüldür.
En popüler:
Bu ödül, genel izleyici kitlesinin fotoğrafları beğenisiyle belirlenir. Katılımcılar beğeni elde etmek için fotoğraflarını sosyal medyada paylaşabilirler. Fotoğrafın beğenileriyle ilgili bir sınırı yoktur.
Ayın son günü saat 00: 00'dan (CST) önce en çok beğeniyi alan girişler sayılacaktır.
Tek bir yarışmacı, tüm yarışma boyunca En Popüler kategorisini yalnızca bir kez kazanabilir;  aynı kişinin yeni bir ay içinde en çok beğeni toplaması durumunda; kural,beğeni sıralamasında bir sonraki yarışmacının kazanmasını öngörür.
Her sitenin (küresel, Hindistan, Rusya) farklı kazananları var. * Küresel(Türkiye) site: Her tema için en çok tercih edilen 3 fotoğraf ve toplamda 18 fotoğraf. * Hindistan sitesi: Her tema için en çok tercih edilen 1 fotoğraf ve toplamda 6 fotoğraf. * Rusya sitesi: tema başına en çok beğenilen 1 fotoğraf, toplamda 6 fotoğraf.

ÖDÜL: Mi Home Security Camera 360° 1080p

2. Jüri Seçimi:
Bu ödül, tema başına toplam 10 olağanüstü fotoğraf ile belirlenir. En Popüler (en çok beğenilen) 5 fotoğraf kombinasyonu ve Mi Topluluk ekibi tarafından seçilen en iyi 5 fotoğraftan oluşur
Mi içerik üreticileri, tema başına 10 adet olağanüstü fotoğraf arasından seçim yapabilirler. Mi içerik üreticileri her bir fotoğrafı değerlendirme raporuna göre puanlayacaktır, her tema için en yüksek puana sahip fotoğraf Jüri Seçimi başlığı altında seçilecektir.
Tek bir yarışmacı tüm yarışma boyunca yalnızca bir kez Jüri Seçimi kategorisini kazanabilir.
* Küresel site(Türkiye dahil): Her tema için 1 fotoğraf, toplam 6 fotoğraf. * Hindistan sitesi: tema başına 1 fotoğraf, toplam 6 fotoğraf. * Rusya sitesi: tema başına 1 fotoğraf, toplam 6 fotoğraf.
ÖDÜL: Mi Home Photo Printer

3. Redmi Note 7 Özel Ödülü
Bu ödül, ayın tüm temalarından en çok beğenilen10 fotoğraf ile belirleniyor.
Mi Topluluk ekibi her bir fotoğrafı değerlendirme raporuna göre puanlayacaktır, En yüksek puana sahip son  fotoğraf Redmi Note 7 Özel Ödülü'nü alacaktır.
Tek bir yarışmacı, tüm yarışma boyunca Redmi Note 7 Özel Ödül kategorisini yalnızca bir kez kazanabilir.
* Global Site(Türkiye dahil): Her ay 1 fotoğraf seçilir. * Hindistan Sitesi: Her ay 1 fotoğraf seçilir * Rusya Sitesi: Her ay 1 fotoğraf seçilir.
ÖDÜL: Redmi Note 7

Final Kazananları Ödülü
Final galipleri, Jüri Kurulu'nun 3 siteden seçilen kazananlar arasından belirlenmesiyle seçiliyor. Nihai karar, Mi Yaratıcılar, Mi Topluluğu ve Uluslararası İşletme Başkanı, Xiaomi Corporation Kıdemli Başkan Yardımcısı Wang Xiang'ın yüzde 60-20-20 arasında derecelendirme notunu içeren genel bir puanlama sistemine dayanmaktadır. 6 yarışmacı, Finalist Kazananlar Ödülü'nü, 3 siteden de Juror’s Seçimi'nde toplam 108 fotoğraftan alacak. 6 final kazananımız bir fotoğraf gezisi ve kusursuz Mi 9'un sahibi olacak.           
3.2 Aylık Kazanan Ödülü, en çok beğenilen, Jüri Kurulu ve Redmi Note 7 Özel Ödülü.
En Çok Beğenilen: 3.2.1 Bu ödül, takipçiler tarafından en çok beğenilen fotoğraflar arasından seçilir. Katılımcılar beğeni sayılarını arttırmak için fotoğraflarını sosyal medyada paylaşabilirler. Her fotoğrafın beğenilerle ilgili bir sınırı yoktur.
3.2.2 Ayın son günü 00: 00'dan (CST) önce en çok beğeni alan fotoğraflar sayılacaktır.
3.2.3 Tek bir yarışmacı, tüm yarış boyunca En Popüler kategorisini yalnızca bir kez kazanabilir; eğer bireyin yeni bir ay içinde en çok beğeni toplaması durumunda; bir sonraki yarışmacının sıralamasını en çok beğenenlerle takip edecektir.
3.2.4 Her sitenin (Küresel(Türkiye dahil ), Hindistan, Rusya) farklı kazananları vardır. * Global site: Her tema için en çok tercih edilen 3 fotoğraf ve toplamda 18 fotoğraf. * Hindistan sitesi: Her tema için en çok tercih edilen 1 fotoğraf ve toplamda 6 fotoğraf. * Rusya sitesi: tema başına en çok beğenilen 1 fotoğraf, toplamda 6 fotoğraf.  Jüri Kurulunun Seçimi:
3.2.5 Bu ödül, tema başına toplam 10 adet fotoğraf ile belirlenir. En Popüler (en çok sevilen) ile 5 fotoğraf ve Mi Topluluk ekibi tarafından seçilen en iyi 5 fotoğraftan oluşan bir kombinasyon.
3.2.6 Mi Yaratıcıları tema başına 10 fotoğraf arasından karar vereceklerdir. Mi Yaratıcıları her bir fotoğrafı değerlendirme raporuna göre puanlayacaktır
3.2.7 Tek bir yarışmacı, yarışma boyunca yalnızca bir kez Jüri Kurulu kategorisini kazanabilir.
3.2.8 * Genel site: tema başına 1 fotoğraf, toplam 6 fotoğraf. * Hindistan sitesi: tema başına 1 fotoğraf, toplam 6 fotoğraf. * Rusya sitesi: tema başına 1 fotoğraf, toplam 6 fotoğraf.                                                                                          
Redmi Not 7 Özel Ödülü:
3.2.9 Bu ödül, ayın tüm temalarından en çok beğenilen 10 fotoğraf  arasından belirlenir.
Mi Topluluk ekibi her bir fotoğrafı değerlendirme raporuna göre puanlayacaktır, en yüksek puana sahip son bir fotoğraf Redmi Note 7 Özel Ödülü ünvanını alacaktır.
3.2.10 Bir yarışmacı, tüm yarışma boyunca Redmi Note 7 Özel Ödülü kategorisini yalnızca bir kez kazanabilir.
3.2.11 * Global Site: Ayda 1 fotoğraf çekildi. Toplam 6 fotoğraf. * Hindistan Sitesi: Ayda 1 fotoğraf toplandı. Toplam 6 fotoğraf. * Rusya Sitesi: Ayda 1 fotoğraf toplandı. Toplam 6 fotoğraf.                                                                                      
  3.3 Jüri Başkanları
3.3.1 Wang Xiang: Uluslararası iş geliştirme, IP stratejisi ve stratejik ortak ilişkileri yönetiminden sorumlu Xiaomi 'nin kıdemli başkan yardımcısı
3.3.2 Mi Yaratıcıları: Xiaomi Stüdyoları'nın yapı taşları yani yaratıcılıklarını geliştirmek için Xiaomi ürünlerini kullanan yetenekli fotoğrafçılar ve yapımcılarıdır. Jüri kurulu 6 Mi Yaratıcısı'ndan (@richardjwtang, @ tom.the.explorer, @shibithefox, @klepikovadaria, @agungsutrisno_photography, @stas_banar) yapılmıştır.
3.3.3 Xiaomi merkezinde ve yurtdışında çalışan yaklaşık 30 personelden oluşan Mi Topluluk ekibi.
3.3.4 Jüri üyelerinden herhangi birine yeterlilik istenmesi kabul edilmez ve hoş görülmez.
ÖDÜL: Grand tur & Mi 9
Harika fotoğraflarınızı görmek için sabırsızlanıyoruz Mi Fanları !!! Hadi hemen başlayalım!!!
* TIKLAYIN * * TIKLAYIN * * TIKLAYIN *!
Katılımdan önce yarışmayı tam olarak anladığınızdan emin olun! Lütfen Şartlar , Yarışma kuralları, gereklilikler ve ödüller hakkında DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTİYORSANIZ LÜTFEN TIKLAYIN. https://c.mi.com/thread-2163394-1-0.html

2019-05-16 23:14:14
Favorites31 RateRate

Pro Bunny

Kadir Yalçın | from Redmi 5 Plus

#1

Gcam i kabul etmiyor
2019-05-17 06:48:07
Başı Hayalet Ekran ile belada :)

Advanced Bunny

gungfu155 | from MI 5s

#2

bir sorun var gcam ile çekilmiş resimleri kabul etmiyor
2019-05-17 08:06:48

Advanced Bunny

gungfu155 | from MI 5s

#3

mi5s revenge os pie 9 rom var
2019-05-17 08:07:42

Master Bunny

beraq1w | from Mi Note 3

#4

kurallar çok karışık, anlanılması zor
2019-05-17 10:02:28
Log in Ceo :D

Rookie Bunny

Talha1 | from MI 6

#5

gcam elbette kabul etmez sonuçta kendi yazılımı değil
2019-05-17 11:50:09

Advanced Bunny

YasinOz | from MI 6

#6

Edit yapılmış fotoğrafları kabul ediyor mu?
Ben Snapseed kullanıyorum
2019-05-17 12:56:04
Xiaomi Mi 6 - Xiaomi Amazfit Bip

Semi Pro Bunny

çetin | from Redmi 5 Plus

#7

Gcam ı kabul etmediği nerde yazıyor.
2019-05-17 13:38:44

Advanced Bunny

mckfoof | from Redmi Note 7

#8

Redmi note 7yle çektim  48MB yüklemeye çalıştım fotoğraf 10MB dan fazla diye kabul etmedi :/
2019-05-17 13:59:21

Master Bunny

gokaka | from MI 9

#9

katıldık bakalım, bazı fotoğraflar kabul edilmedi, bazıları edildi, hayırlısı.
2019-05-17 14:22:49

Pro Bunny

FelisPardus | from MI 6

#10

redmi note 7 özel ödülü sadece redmi note 7ile mi çekilmeli? Anlamadım o kısmı.
2019-05-17 18:40:00
please sign in to reply.
Sign In Sign Up
 • Followers

  516

 • Threads

  70

 • Replies

  58

 • Points

  564

10 Milyon İndirme
Tanışmaya Bekleriz
Xiaomi 9th birthday
10K Users
Mi Band Story
Ramazan madalyası
X-Men
ShotByMi
Mi 9T

Read moreGet new
Copyright©2016-2019 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list