In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Xiaomi] Wielki konkurs fotografii mobilnej nadchodzi! ShotByMi Photography Challenge

2019-05-13 06:34:43
2894 9
Cześć Mi Fanie!
Wiemy, że robienie zdjęć jest czymś, co każdy lubi robić. W dzisiejszych czasach ze smartfonem w ręku nigdy nie przegapisz szansy na uchwycenie niesamowitych chwil.

Xiaomi jest jednym z najlepszych producentów smartfonów na świecie. Nasze telefony są obecnie wyposażone w nowoczesne kamery mobilne, które zapewniają wysokiej jakości i efektowne zdjęcia. Czasem wszyscy zastanawiamy się, jak można uchwycić coś takiego telefonem komórkowym.

Jeśli uważasz, że masz umiejętności i chcesz, żeby inni zobaczyli Twoją niesamowitą pracę. Jeśli jesteś bardzo skromną osobą, szukającą ludzi o podobnych poglądach, ludzi, którzy uwielbiają fotografię. ShotByMi Photography Challenge jest wtedy dla Ciebie.

Zaprojektowaliśmy ten konkurs z wizją „od fanów dla fanów”, wierząc, że każdy ma możliwość zrobienia wspaniałego zdjęcia. Jeśli czytasz to i zastanawiasz się "dlaczego powinienem wziąć udział?" Oto nasza odpowiedź: nie ma znaczenia, kim jesteś i co robisz. Nawet jeśli nie jesteś blisko bycia profesjonalnym fotografem - nic nie szkodzi. Szukamy zdjęć, które opowiedzą nam historię - „Shot by Me”.

Uczestnictwo jest bardzo łatwe, a my przygotowaliśmy sześć motywów przewodnich!

ShotByMi Photography Challenge jest całkowicie bezpłatne i dostępne dla użytkowników Xiaomi z całego świata.

Ogólne informacje
- Konkurs jest bezpłatny i otwarty dla użytkowników z całego świata (z wyłączeniem Chin) korzystających z telefonu Xiaomi.
- Konkurs jest odbędzie się w 3 rejonach: globalnym, indyjskim, rosyjskim.
- Każdy model telefonów Xiaomi może wziąć udział.
- Trzy rodzaje nagród co miesiąc, w tym jedna nagroda specjalna dla Redmi Note 7.
- Zwycięzcy końcowi mają szansę wygrać darmową wycieczkę i darmowy Mi 9.
- Szczegółowe zasady i warunki znajdziesz na końcu tego wątku.

Kiedy
- Konkurs trwać będzie od maja do października 2019 roku.
- Miesięczni zwycięzcy są ogłaszani między 15 a 20 dniem każdego miesiąca, od czerwca do listopada.
- Ostateczni zwycięzcy zostaną ogłoszeni w przeciągu czterech do ośmiu tygodni po ostatniej serii zwycięzców miesięcznych.
- Grand Tour zostanie nagrodzona naszym 6 finalistom i odbędzie się w pierwszym kwartale 2020 roku.

Gdzie
https://event.mi.com/global/shotbymi/

W jaki sposób
- Uczestnicy mogą przesyłać zgłoszenia do wszystkich motywów co miesiąc, każdy zgłoszenie akceptuje maksymalnie 6 zdjęć na motyw.
- Po przesłaniu zgłoszenia zdjęcia przejdą przez weryfikację, która może potrwać do 48 godzin.
- Będziesz mógł zobaczyć status zgłoszonych zdjęć i nagród na swoim profilu.
- Możesz udostępniać swoje zgłoszenia w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter itp.), aby rodzina i przyjaciele polubili Twoje zdjęcie.
- Wszyscy zwycięzcy zostaną ogłoszeni online. Lista zwycięzców będzie zawsze dostępna na naszej stronie.

Motywy przewodnie

- Motywy przewodnie:
1. Portret (Ludzie, Selfie, Zwierzęta)
2. Natura (Krajobraz, Pora roku, Rośliny)
3. Noc (Wieczór, Niewystarczające oświetlenie, Odbicie)
4. Makro (Makro, Szczegóły, Małe przedmioty)
5. Ulica (Architektura, Moda, Jedzenie)
6. Życie (Podróże, Chwile życia, Dokumentalne)

Zwycięzcy miesięczniNajbardziej popularne, Wybór Jury, Redmi Note 7 to trzy kategorie do miesięcznych nagród.

1. Najbardziej popularne:
Ta nagroda jest przyznawana zdjęciom, które najbardziej polubi publiczność. Uczestnicy mogą udostępniać swoje zdjęcia w mediach społecznościowych, aby uzyskać polubienia. Nie ma limitu polubień.
- Zliczane będą wpisy, które uzyskają najwięcej polubień przed godziną 00:00 (CST) ostatniego dnia miesiąca.
- Jeden zawodnik może wygrać kategorię Najpopularniejszy raz w całym konkursie; jeśli zdarzy się, że jednostka ponownie otrzymała najwięcej polubień w nowym miesiącu; kolejność będzie zgodna z rankingiem następnego zawodnika z największą liczbą polubień.
- Każdy region (Global, Indie, Rosja) ma różnych zwycięzców.
* Global: 3 zdjęcia na motyw z największą liczbą polubień, łącznie 18 zdjęć.
* Indie: 1 zdjęcie na motyw z największą liczbą polubień, łącznie 6 zdjęć.
* Rosja: 1 zdjęcie na motyw z największą liczbą polubień, łącznie 6 zdjęć.

Nagroda: Mi Home Security Camera 360° 1080p
2. Wybór Jury:
Nagroda ta jest określona przez łączną liczbę 10 wybitnych zdjęć na motyw. Połączenie 5 zdjęć z najpopularniejszych (z największą ilością polubień) i 5 najlepszych zdjęć wybranych przez zespół Mi Community.- Twórcy Mi ocenią z 10 wybitnych zdjęć na motyw. Twórcy Mi ocenią każde zdjęcie, zdjęcie z najwyższym wynikiem na temat uzyska tytuł Wybór Jury.- Jeden zawodnik może wygrać Wybór Jury tylko raz w całym konkursie.
* Global: 1 wybrane zdjęcie na motyw, łącznie 6 zdjęć.
* Indie: 1 wybrane zdjęcie na motyw, łącznie 6 zdjęć.
* Rosja: 1 wybrane zdjęcie na motyw, łącznie 6 zdjęć.
Nagroda: Mi Home Photo Printer

3. Nagroda specjalna Redmi Note 7:
Ta nagroda jest określona przez 10 zdjęć z największą liczbą polubień ze wszystkich tematów miesięcznie.
- Zespół Mi Community oceni każde zdjęcie, jedno zdjęcie z najwyższym wynikiem otrzyma tytuł Nagrody Specjalnej Redmi Note 7.
- Jeden zawodnik może wygrać tylko jedną nagrodę specjalną Redmi Note 7 w całym konkursie.
*Global: 1 zdjęcie wybrane miesięcznie.
*Indie: 1 zdjęcie wybrane miesięcznie.
*Rosja: 1 zdjęcie wybrane miesięcznie.

Nagroda: Redmi Note 7

Zwycięzcy końcowi
Ostateczni zwycięzcy zostaną wybrani spośród wszystkich zwycięzców ze wszystkich 3 regionów. Decyzja opiera się na ogólnym systemie punktacji. Punkty przyznają jurorzy: Mi Creators, Mi Community i Wang Xiang, wiceprezesa Xiaomi Corporation, prezesa ds. Międzynarodowego biznesu, odpowiedzialnego za globalną ekspansję, Strategia IP i zarządzanie relacjami z partnerami strategicznymi.

6 zawodników otrzyma nagrodę Final Winners Award z ogólnej liczby 108 zdjęć ze wszystkich 3 regionów. Zwycięzcy otrzymają darmową wycieczkę fotograficzną (Grand Tour) oraz telefon Mi 9, który jest nagrodą główną.

Nagroda: Grand tour & Mi 9

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Twoje niesamowite zdjęcia, Mi Fanie!

Zacznijmy teraz! KLIK, KLIK!

ZASADY I NAGRODY
1. Organizator konkursu i krajów uczestniczących
1.1 Konkurs fotograficzny ShotByMi organizowany przez Xiaomi Mobile Software Co., Ltd.
1.2 Udział w konkursie fotograficznym ShotByMi jest otwarty dla wszystkich krajów, z wyjątkiem użytkowników z Chin.

2. Zasady konkursu
Konkurs fotograficzny ShotByMi odbywa się w 3 regionach: globalnym, indyjskim, rosyjskim. Otwarte dla zgłoszeń od maja do października 2019 r. Podczas tego etapu zainteresowani uczestnicy mogą przesyłać zdjęcia zrobione za pomocą telefonu Xiaomi, odwiedzając stronę docelową wydarzenia (Global: https://event.mi.com/global/shotbymi , Indie: https://in.event.mi.com/in/shotbymi, Rosja: https://ru.event.mi.com/ru/shotbymi), aby wybrać motyw i przesłać odpowiednie informacje kontaktowe zgodnie z rejestracją instrukcje na stronie docelowej wydarzenia, a następnie przesyłanie ich zdjęć. Ogłoszenie zwycięzców miesięcznych odbędzie się w dniach 15-20 czerwca od czerwca do listopada 2019 r. Podczas tego etapu zostaną ogłoszeni wszyscy trzej zwycięzcy kategorii (Najpopularniejsze)
*Global: 3 zdjęcia na motyw z największą liczbą polubień, w sumie 18 zdjęć.
*Indie: 1 zdjęcie na motyw z największą liczbą polubień, łącznie 6 zdjęć.
*Rosja: 1 zdjęcie na motyw z największą liczbą polubień, łącznie 6 zdjęć.
(Wybór Jurora)
*Global: 1 wybrane zdjęcie na motyw, łącznie 6 zdjęć.
*Indie: 1 wybrane zdjęcie na motyw, łącznie 6 zdjęć.
*Rosja: 1 wybrane zdjęcie na motyw, łącznie 6 zdjęć.
(Nagroda specjalna Redmi Note 7) *
*Global: 1 wybrane zdjęcie na motyw miesięcznie.
*Indie: 1 wybrane zdjęcie na motyw miesięcznie.
*Rosja: 1 wybrane zdjęcie na motyw miesięcznie.
Ogłoszenie ostatecznych zwycięzców odbędzie się od czterech do ośmiu tygodni po zakończeniu ostatniej partii zwycięzców miesięcznych. Wyprawa fotograficzna zostanie przyznana 6 zwycięzcom końcowym, które odbędą się w pierwszym kwartale 2020 r., A darmowe Mi 9 zostanie przyznane każdemu zwycięzcy głównej nagrody.

2.1 Wymagania konkursowe
2.1.1 Zdjęcia zgłoszone do wyzwania muszą być wykonane i edytowane przez smartfony Xiaomi. Nie można używać zewnętrznego oprogramowania do edycji ani aplikacji mobilnych, z wyjątkiem wbudowanego edytora zdjęć w telefonie.
2.1.2 Zdjęcia przesłane do konkursu muszą zawierać informacje EXIF, a rozmiar zdjęcia musi mieścić się w granicach 300Kb ~ 30Mb. W przeciwnym razie zdjęcia nie będą akceptowane.
2.1.3 Każdy uczestnik może przesyłać maksymalnie 6 zdjęć na temat każdego miesiąca. Zdjęcia przesłane po określonej dacie lub w nieformalny sposób nie będą brane pod uwagę w konkursie.
2.1.4 Uczestnicy mogą brać udział we wszystkich wybranych przez siebie tematach.
2.1.5 Nowe miejsca do pobrania zdjęcia dla każdego uczestnika zostaną ponownie otwarte w następnym miesiącu kalendarzowym. Gracze mogą przesłać maksymalnie 6 zdjęć w każdym temacie. Uczestnicy nie mogą przesłać identycznych wpisów na ten sam temat w ciągu jednego miesiąca.
2.1.6 Zdjęcie każdego uczestnika zostanie sprawdzone w ciągu 48 godzin po przesłaniu. Jeśli zdjęcie nie zostanie zaakceptowane, uczestnik nie może przesłać nowego zdjęcia. Jeśli zdjęcie zostanie zaakceptowane, uczestnik może kontynuować udział w konkursie.
2.1.7 Konkurs odbywa się na trzech stronach internetowych mi.com: Global, India i Russia. Uczestnicy z Rosji i Indii powinni odpowiednio wstąpić do Indii lub Rosji, nie mogą zostać zwycięzcami miesiąca na globalnej stronie, ale nadal mogą zostać ostatecznymi zwycięzcami rundy.
2.1.8 Uczestnicy muszą zaakceptować warunki Xiaomi
2.1.9 Uczestnicy mają sprawdzić szczegóły swoich zdjęć przed przesłaniem, ponieważ zdjęć nie można zmienić po przesłaniu. W niektórych przypadkach możemy poprosić o oryginalne zdjęcie, aby sprawdzić, czy zostało zrobione za pomocą telefonu Xiaomi. Zdjęcia, których nie można zweryfikować, są dyskwalifikowane. Jeśli uczestnik zostanie wybrany jako zwycięzca miesięczny lub zwycięzca końcowy, będzie zobowiązany do przedstawienia dowodu zakupu telefonu Xiaomi, który został użyty do nakręcenia wybranego zdjęcia, a także niektórych danych osobowych w ramach przygotowań do ogłoszenia.
2.1.10 Nie ma żadnych opłat rejestracyjnych za konkurs.

3. Nagrody w konkursie
3.1 Główni zwycięzcy
Główni zwycięzcy są wybierani spośród zwycięzców w opinii jury ze wszystkich 3 stron. Ostateczna decyzja opiera się na ogólnym systemie punktacji ustalonym w proporcji twórców 60-20-20 MW, Mi Community i Wang Xiang, starszego wiceprezesa Xiaomi Corporation, International Business President odpowiedzialnego za globalną ekspansję, strategię IP i zarządzanie strategiczne . 6 uczestników zakwalifikuje się do tytułu głównych zwycięzców spośród 108 zdjęć wybranych jury ze wszystkich 3 stron. W nagrodę odbędzie się bezpłatna trasa zdjęciowa oraz smartfon Mi 9 dla każdego z 6 głównych zwycięzców.

3.2 Zwycięzcy miesiąca
Najpopularniejsza fotografia, Jury Selection i Special Redmi Note 7 Award to 3 kategorie nagród miesięcznych.

Najpopularniejsze zdjęcie:
3.2.1 Nagroda ta przyznawana jest zdjęciom, które otrzymały największą liczbę prezentacji od publiczności. Uczestnicy mogą udostępniać zdjęcia w mediach społecznościowych, aby polubić. Każde zdjęcie nie ma ograniczeń co do liczby polubień.
3.2.2 Uwzględnione zostaną zdjęcia, które otrzymają największą liczbę LIKE przed godziną 00:00 (CST) w ostatnim dniu miesiąca.
3.2.3 Jeden uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę Najpopularniejsze zdjęcie miesiąca; jeśli osoba otrzyma największą liczbę polubień w kolejnych miesiącach, nagrodę otrzyma następny uczestnik, który otrzyma największą liczbę polubień.
3.2.4 Każda witryna (globalna, Indie, Rosja) będzie miała różnych zwycięzców. * Witryna globalna: 3 zdjęcia z największą liczbą pseudonimów w każdym temacie, łącznie 18 zdjęć. * Indie: 1 zdjęcie z największą liczbą dowcipów w każdym temacie, łącznie 6 zdjęć. * Rosja: 1 zdjęcie z największą liczbą dowcipów w każdym temacie, łącznie 6 zdjęć.

Wybór jury:
3.2.5 Nagroda ta jest wybierana spośród 10 najlepszych zdjęć w każdym temacie. 5 najpopularniejszych zdjęć (z największą liczbą polubień) i 5 najlepszych zdjęć według zespołu Mi Community.
3.2.6 Twórcy świata wybierają 10 najlepszych 10 najlepszych zdjęć w każdym motywie. Twórcy Mi powinni oceniać każde zdjęcie w specjalnym raporcie, jedno zdjęcie z największą ilością punktów w temacie kwalifikuje się jako jury.
3.2.7 Jeden uczestnik może wygrać tylko jeden „wybór Jury” na cały czas trwania konkursu.
3.2.8 * Witryna globalna: 1 zdjęcie w każdym temacie, 6 zdjęć w ogóle. * Indie: 1 zdjęcie w każdym temacie, łącznie 6 zdjęć. * Rosja: 1 zdjęcie w każdym temacie, łącznie 6 zdjęć.

Nagroda Special Redmi Note 7:
3.2.9 Nagroda ta jest wybierana spośród 10 najpopularniejszych zdjęć (największa liczba polubień) spośród wszystkich tematów.
Zespół społeczny Mi musi ocenić każde zdjęcie w specjalnym raporcie, jedno zdjęcie z największą liczbą punktów zakwalifikuje się do nagrody Special Redmi Note 7.
3.2.10 Jeden uczestnik może wygrać tylko jedną Nagrodę Specjalną. Redmi Note 7 przez cały czas trwania konkursu.
3.2.11 * Witryna globalna: 1 zdjęcie co miesiąc, łącznie 6 zdjęć. * Indie: 1 zdjęcie co miesiąc, łącznie 6 zdjęć. * Rosja: 1 zdjęcie co miesiąc, łącznie 6 zdjęć.

3.3 Członkowie jury
3.3.1 Wang Xiang: starszy wiceprezes Xiaomi Corporation, prezes International Business, odpowiedzialny za globalną ekspansję, strategię IP i strategiczne zarządzanie relacjami z partnerami
3.3.2 Twórcy Mi z Xiaomi Studios. Są utalentowanymi fotografami i reżyserami, którzy są również fanami świata z całego świata, którzy wykorzystują produkty Xiaomi do realizacji swojej kreatywnej wizji. Jury składa się z 6 twórców (@richardjwtang, @ tom.the.explorer, @shibithefox, @klepikovadaria, @agungsutrisno_photography, @stas_banar).
3.3.3 Zespół Mi Community składa się z około 30 pracowników pracujących w centrali Xiaomi i za granicą.
3.3.4 Wszelkie skargi i prośby o potwierdzenie kwalifikacji członków jury zostaną odrzucone.

4. Ogłoszenie zwycięzców
4.1 Zwycięzcy miesiąca zostaną ogłoszeni od 15 do 20 każdego miesiąca od czerwca do listopada 2019 r. Z kontaktami podanymi podczas rejestracji skontaktują się zwycięzcy, aby poinformować ich, jak i kiedy otrzymać nagrodę.
4.2 Ogłoszenie głównych zwycięzców odbędzie się cztery do ośmiu tygodni po ogłoszeniu ostatniej partii zwycięzców miesiąca.
4.3 W przypadkach, w których nagroda nie może zostać dostarczona z powodu zaniedbania zwycięzców (w tym między innymi dostarczenia niedokładnych danych kontaktowych i nieterminowej odpowiedzi na prośbę Xiaomi), zwycięzca zostanie uznany za zrzeczonego się prawa do nagrody i Xiaomi NIE ponosi odpowiedzialności i nie zwraca kosztów żadnego produktu ani nagrody.
4.4 Wszystkie nagrody zostaną wysłane z Chin, zwycięzca musi pokryć wszystkie koszty wynikające z odprawy celnej samodzielnie. Pamiętaj, że w Indiach, wszystkie nagrody z wyjątkiem kategorii „Redmi Note 7 Pro Special Award”, zostaną wysłane z Chin i zwycięzca musi pokryć wszystkie koszty wynikające z odprawy celnej samodzielnie.

5. Dodatkowe informacje
5.1 Xiaomi zastrzega sobie prawo do zastąpienia nagród produktami lub usługami podobnymi pod względem pieniężnym w przypadku nieprzewidzianych okoliczności. Nagrody wygrane w tym konkursie nie mogą być ponownie sprzedane, wymienione lub przekazane na osobisty zysk.
5.2 Xiaomi nie ponosi żadnej odpowiedzialności, jeśli nagrody zostaną uszkodzone w trakcie procesu transferu lub zwycięzca poniesie straty.
5.3 Tylko osoby fizyczne mogą uczestniczyć w konkursie fotograficznym ShotByMi. Następujące podmioty nie mogą brać udziału w konkursie; w tym, ale nie wyłącznie, pracownicy Xiaomi, organizatorzy imprez zewnętrznych, pracownicy agencji zewnętrznych i firmy handlowe.
5.4 Próby manipulowania przez głosowanie są zabronione. Jeśli uczestnik jest podejrzany o jakiekolwiek niezgodne z prawem lub niesprawiedliwe działania, Xiaomi zastrzega sobie prawo do anulowania wygranej uczestnika bez uprzedniego powiadomienia.
5.5 Xiaomi zapewni niezbędne wyjaśnienie zasad konkurencji w granicach dozwolonych przez prawo. W przypadku siły wyższej Xiaomi zastrzega sobie prawo do anulowania konkursu z powodu okoliczności niezależnych od Xiaomi.
5.6 Xiaomi nie ponosi odpowiedzialności za niezdolność zawodnika do ukończenia lub kontynuowania zawodów w wyniku działań, które nie są zależne od Xiaomi lub w inny sposób. W odniesieniu do konkurencji Xiaomi nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia, nieprawidłowe dostawy, utratę lub niemożność dostarczenia jakiegokolwiek przedmiotu pocztą, kurierem, przesyłką ekspresową, drogą elektroniczną lub innymi środkami dostawy. Xiaomi nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy sprzętowe lub programowe, awarie lub awarie jakiegokolwiek rodzaju.

6. Warunki udziału w konkursie
Uczestnik (uczestnik konkursu) niniejszym wyraża zgodę na:
1) Uczestnik konkursu zgadza się i przyjmuje do wiadomości, że jego dane osobowe są zbierane przez organizatora konkursu, będą wykorzystywane wyłącznie do Wyzwania Fotografii ShotByMi i celów kontaktowych w przypadku, gdy jest on jednym ze zwycięzców.
2) Przesłane zdjęcia do konkursu, w całości, muszą być oryginalnym materiałem wykonanym przez uczestnika konkursu.
3) Uczestnik konkursu reprezentuje, potwierdza i gwarantuje, że przesłane zdjęcia są serią oryginalnych prac stworzonych wyłącznie przez uczestnika Konkursu, oraz że fotografie nie naruszają praw autorskich, znaków towarowych, praw osobistych, praw własności intelektualnej jakiejkolwiek osoby lub podmiotu.
4) Uczestnik konkursu musi stosować się do wszystkich obowiązujących przepisów i regulacji i nie może przekazywać żadnych plików, które uszkadzają oprogramowanie, sprzęt, sprzęt telekomunikacyjny lub zdjęcia, które nie są tematyczne, są stronnicze, zawierają reklamy, nagość, ataki osobiste, groźby, są niezgodne z prawem, nękanie, dyskryminowanie, są obsceniczne, fałszywe, erotyczne lub naruszające prawa osób trzecich.
5) Wszystkie istotne informacje przesłane do Xiaomi przez uczestnika konkursu muszą być dokładne.
6) Uczestnik konkursu rozumie i akceptuje zasady konkursu oraz specyfikacje wymienione i sporadycznie aktualizowane przez Xiaomi w nietypowych i ekstremalnych okolicznościach.
7) Uczestnik konkursu pozwoli Xiaomi na używanie, modyfikowanie i tworzenie pochodnych materiałów marketingowych, które obejmują między innymi materiały komunikacyjne Xiaomi, zdjęcia w mediach społecznościowych, reklamy cyfrowe, media telewizyjne lub jej stronę internetową. Uczestnik konkursu pozwala Xiaomi na uzyskanie wszystkich praw w odniesieniu do zdjęć zgłoszonych przez uczestnika konkursu bez żadnego wynagrodzenia finansowego w skali globalnej. Obejmuje to między innymi prawo do korzystania ze zdjęć w partnerstwie z osobą trzecią z Xiaomi, którego warunki nie zostały jeszcze określone. Uczestnik konkursu nie może upoważnić osoby trzeciej do korzystania z przesłanego zdjęcia uczestnika w tym konkursie bez pisemnej zgody Xiaomi.
8) W przypadku, gdy jakakolwiek strona trzecia zgłosi jakiekolwiek roszczenia, postępowanie lub działania prawne przeciwko Xiaomi na podstawie zdjęć pochodzących z Wyzwania fotograficznego ShotByMi, uczestnik Konkursu będzie odpowiedzialny wobec Xiaomi za wszelkie szkody, utracone zyski, utratę przychodów biznesowych lub ekonomiczne strata jakiegokolwiek rodzaju.
9) Wszelkie spory wynikające z niniejszego Konkursu będą rozstrzygane przez Xiaomi i uczestnika w drodze konsultacji. Jeżeli konsultacje się nie powiodą, spór zostanie przedłożony Międzynarodowemu Centrum Arbitrażowemu w Hongkongu w celu przeprowadzenia arbitrażu, który zostanie przeprowadzony zgodnie z jego zasadami arbitrażowymi obowiązującymi w momencie ubiegania się o arbitraż. Orzeczenie arbitrażowe będzie ostateczne i wiążące dla obu Stron.

7. Ochrona danych osobowych
7.1 Twoja prywatność jest dla nas ważna. Aby świadczyć nasze usługi, poprosimy Cię o podanie pewnych danych osobowych, które są niezbędne do świadczenia tych usług. Będziemy zbierać tylko te informacje, które są niezbędne do ich określenia, wyraźne i legalne cele i dane nie będą dalej przetwarzane w sposób niezgodny z tymi celami. Możemy gromadzić następujące rodzaje informacji (które mogą, ale nie muszą być danymi osobowymi):
- Mi ID: Aby umożliwić użytkownikom logowanie się i uczestnictwo.
- Nazwa użytkownika i zdjęcie profilowe: do identyfikacji różnych użytkowników.
- Kraj: do ustawiania języków i dystrybucji nagród.
- Uczestnik konkursu: udostępnianie zdjęć w celu wzięcia udziału w kampanii. Twoje zdjęcie zostanie przez nas sprawdzone, aby upewnić się, że nie są używane żadne nielegalne lub niemoralne treści.
- E-mail: Aby skontaktować się z użytkownikami w celu dystrybucji nagród.
7.2 Wchodząc do kampanii zgadzasz się, na zbieranie przez nas podane rodzaje informacji. Będziemy zbierać, wykorzystywać, ujawniać, przetwarzać i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z naszą polityką prywatności. Możesz skorzystać z linku poniżej, aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności: http://www.miui.com/res/doc/privacy/cn.html. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z naszą praktyką przetwarzania danych osobowych podsumowaną w niniejszej Polityce prywatności, prosimy o kontakt z privacy@xiaomi.com w celu rozwiązania konkretnych problemów.

2019-05-13 06:34:43
Favorites26 RateRate
Powodzenia wszystkim!
2019-05-13 06:40:14

Master Bunny

gUM0L | from app

Dość ciekawe, pewnie zgłoszę :-)
2019-05-13 10:49:57
gUM0L - Mi 9 owner

I am kind of 'delayed', but I'm also kind of amazing ^.^

Advanced Bunny

Kacus | from app

Powodzenia wszystkim uczestnikom :)
2019-05-13 12:43:55
chciałem dodać firmę zrobioną moim poco się gcam i mi odrzuciło że niby nie xiaomi..
2019-05-13 17:07:19

Rookie Bunny

Veasel | from app

Napewno się skusze.
2019-05-15 05:19:56

Advanced Bunny

lriuqs | from app

1662422537(Adam)
chciałem dodać firmę zrobioną moim poco się gcam i mi odrzuciło że niby nie xiaomi..

Po weryfikacji zdjęcia Gcam zostały odrzucone...
2019-05-15 13:28:47
lriuqs

A czyli rozumiem że zdjęcia tylko ze stockowych aplikacji Xiaomi ?¿
2019-05-17 11:05:00

Advanced Bunny

lriuqs | from app

Marcin_Koronowo
A czyli rozumiem że zdjęcia tylko ze stockowych aplikacji Xiaomi ?¿

Tak. Jest to też w regulaminie.
2019-05-18 04:45:33
lriuqs

a szkoda bo przecież model telefonu jest ok a że apka Inna...
2019-05-27 08:18:51
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Cresden

Pro Bunny

• Followers

749

• Threads

211

• Replies

241

2531