In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne

[Pytania i odpowiedzi] opaska lub zegarek z pomiarem ciśnienia i polskim menu w aplikacji

2019-05-02 18:14:49
263 9
Szukam opaski lub zegarka z pomiarem ciśnienia, polskim menu w aplikacji i trwałym paskiem
Jako prezent dla osoby 60  pracującej jako technik mechanik urządzeń hydraulicznych
Będę wdzięczny za propozycje
2019-05-02 18:14:49
Favorites1 RateRate

Advanced Bunny

Kiniek | from app

Mi band albo Lemfo. Z IP67 lub 68. Na Allegro lub Aliexpress są wersje zegarkowe lub opaski, nawet w różnych kolorach. Aplikacje na tel są w języku polskim.
2019-05-02 19:53:04

Advanced Bunny

1582543625 | from app

nie wiem czy znajdziesz, są tylko z pomiarem pulsu nie ciśnienia.
2019-05-02 20:57:10

Master Bunny

arturchris | from app

Pomiar ciśnienia to tylko nic nie znaczący gadżet. Jedynie pulsometr daje w miarę wiarygodne pomiary. Jedyny smartwatch z pomiarem ciśnienia ma chyba firma Omron, gdzie pasek jest napełniany powietrzem podczas pomiaru.
2019-05-02 21:57:36
jeżeli odpuścił byś ten pomiar ciśnienia to mógłbyś wziąć amazfit bip albo poczekać na mi band 4, który zapowiada się ciekawie ;)
2019-05-02 22:56:00

Pro Bunny

Febron | from app

Jeśli kolega ma problemy z ciśnieniem, żaden obecny gadżet nie jest w stanie zastąpić ciśnieniomierza naramiennego. Nawet nadgarstkowe. Ma rację arturchris, pisząc, że to gadżety. Prace nad tym trwają. Rozumiem, że kolega jest mobilny i chciałby mieć pod ręką,( na ręce) coś, co pozwoli mu bieżąco skontrolować ciśnienie, czy puls. Zgodzę się znowu z arturchrisem, bo w kwestii pomiaru pulsu, czy nawet saturacji urządzenia takie dają w miarę wiarygodne pomiary. Sam używam na telefonie Xiaomi aplikacji kardiograf, której wskazania pokrywają się w dużej mierze z odczytami urządzeń do tego przeznaczonych. Na pewno nie pomiar ciśnienia. Czasem korzystając z półśrodków można zrobić sobie więcej szkody niż osiągnąć pożytku. Rozumiem, że kolega ma problemy z ciśnieniem jak wielu z nas.
2019-05-02 23:25:24

Master Bunny

Brylok1981 Author | from app

Aktualnie osobą dla której planuje kupić ma opaskę firmy hiband z czujnikiem ciśnienia aplikacja tej opaski jest bardzo awaryjna i nie jest rozwijana zrywa często połączenie z telefonem i jest po angielsku
2019-05-02 23:28:29

Master Bunny

Febron
Jeśli kolega ma problemy z ciśnieniem, żaden obecny gadżet nie jest w stanie zastąpić ciśnien ...

Wiadomo że medycznego urządzenia nie zastąpi chodzi tylko o zauważenie nagłych dużych zmian
2019-05-03 15:32:16

Pro Bunny

Febron | from app

Brylok1981
Wiadomo że medycznego urządzenia nie zastąpi chodzi tylko o zauważenie nagłych dużych zmian

Właśnie o tym pisałem. Wskazania naprawdę mogą być błędne, a skutki naprawdę różne. Lepiej kupić ciśnieniomierz nadgarstkowy dobrej firmy, choćby Hartman np. Tensoval. Na pewno da wskazania bliższe prawdy niż opaski. To nie forum medyczne, ale chodzi przecież o zdrowie
2019-05-03 16:02:13

Master Bunny

Akurat adresat woli opaski ewentualnie zegarek
2019-05-03 23:59:12
please sign in to reply.
Sign In Sign Up
  • Followers

0

• Threads

8

• Replies