In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Xiaomi] #MIUI - czyli wszystko co powinniście wiedzieć o połączeniu forów

2019-04-29 04:10:49
2168 25

Cześć Mi Fani,
Obecnie trwa łączenie MIUI Global Forum z Mi Community. Będziemy Was na bieżąco informować o tej migracji.

Możesz pobrać najnowszą wersję aplikacji tutaj: Mi Community.

Migracja rozpoczęła się 8 kwietnia i zakończy się pod koniec maja. Po 8 kwietnia globalne forum MIUI zachowa tylko funkcję przeglądania i zostanie oficjalnie zamknięte 30 czerwca. Dla moderatorów i super moderatorów będą oni nadal pomagać w społeczności Mi.

Szczegółowe informacje dotyczące połączenia forów:

Punkty i check-in:
Nie utracisz żadnych punktów i check-inów.

Medale:
Ponieważ rozmiar jest inny, medale nie zostaną przeniesione. Tylko wybrane medale zostaną przeniesione na Mi Community i przyznane użytkownikom MIUI. Mi Community przygotuje również wiele nowych medali w przyszłych konkursach i aktywnościach.

Wątki i odpowiedzi:
Posty i komentarze opublikowane od 1 stycznia 2015 r. do 8 kwietnia 2019 r. zostaną przeniesione do społeczności Mi. Ze względu na dużą liczbę załączników i obrazów w poprzednich postach, przeniesienie wszystkich może nie być możliwe. Proszę zarchiwizować z wyprzedzeniem lub opublikować swoje tematy w Mi Community.

Nazwa Użytkownika:
Jeśli masz nazwę użytkownika w społeczności Mi, możesz zachować oryginalną. Jeśli nie, musisz zmienić ją ręcznie, jeśli widoczne jest Mi ID.
A jeśli nie jesteś zadowolony z aktualnej nazwy użytkownika, śledź forum Mi Community, postaramy się o możliwość zmiany nazwy.

Możesz ustawić avatar ponownie, jeśli nie masz żadnego na Mi Community.

Uwaga: nazwy użytkowników i awatary nie zostaną przeniesione do społeczności Mi.
1. Jeśli nie zarejestrowałeś swojego konta w Mi Community, możesz je teraz utworzyć za pomocą istniejącego konta Mi i edytować swój pseudonim.
2. Jeśli wcześniej założyłeś swoje konto w społeczności Mi, po prostu zaloguj się jak zwykle.

Lista znajomych:
Cała lista zostanie przeniesiona do społeczności Mi.

Album:
Nie będzie transferu dla wszystkich zapisanych albumów. W przypadku ważnych zdjęć wykonaj kopię zapasową.

Użytkownicy o specjalnych rangach:
Wszyscy użytkownicy ze specjalną rangą będą mieli ją przeniesioną do Mi Community Other Countries.

Mamy nadzieję, że ten temat udzieli Wam odpowiedzi odnośnie łączenia się for MIUI i Mi Community.

Remember: Always believe that something wonderful is about to happen, and will always continue to happen.

Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2019-04-29 04:10:49
Favorites35 RateRate
No i spoko. A medali się narobi nowych ;)
2019-04-29 04:14:46

Grand Master Bunny

Łukasz | from app

Ja już utraciłem pkt, więc to bzdura.
2019-04-29 07:55:16
Koniec maja jest ETA, wiec nie narzekac co post :P
2019-04-29 09:09:22
gUM0L - Mi 9 owner

I am kind of 'delayed', but I'm also kind of amazing ^.^

Master Bunny

Sławek tbg | from app

Dzięki za wiadomość.
2019-04-29 10:12:38

Grand Master Bunny

Łukasz | from MI 5C

Szczrze MI forum był ład i skład a teraz na Mi Community taki bałagan, że szok. Na naszym PL a na other countries to istna parodia.
2019-04-29 10:45:07

Mi Tech Team

pawelt | from app

Takie małe pytanko czy będzie też pozycjonowanie ppd kątem komórki tak jak było wcześniej tzn od razu można było znaleźć specjalnie dedykowanego forum.
2019-04-29 11:56:58

Admin

Cresden Author |

Łukasz odpowiada, dnia 2019-04-29 13:55:16
Ja już utraciłem pkt, więc to bzdura.

A może po prostu nie zostały jeszcze przeniesione? Serio słowa "przenosiny potrwają do końca maja" są za trudne do zrozumienia?
2019-04-29 12:00:56

Master Bunny

abrabra | from app

Mi przeniosło punkty 1:1
2019-04-29 18:21:39

Master Bunny

arszen | from app

Dzięki za wiadomość
2019-04-29 23:29:13
Zmiany są potrzebne, a decyzja o połączeniu forów rozsądna. Osobiście nawet nie korzystałam MIUI Global Forum, także mam nadzieje, że włączenie go do Mi Community spowoduje, iż będę bardziej zainteresowana prezentowanymi tam treściami.
2019-04-30 04:54:05
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Cresden

Admin

• Followers

741

• Threads

211

• Replies

241

2531