In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne

[Inne] Ciekawe, intrygujące. Ale czy się przyjmie?

2019-04-28 12:39:44
406 9

https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/smartfony/xiaomi-patentuje-cos-co-mozna-nazwac-odwrotnym-notchem-wyglada-to-fatalnie/4361gsj
2019-04-28 12:39:44
Favorites2 RateRate

Master Bunny

Vergiliusz | from app

Odwrotny notch. Chyba się nie przyjmie, zwłaszcza kiedy wszyscy wola ekrany bez takich bród. Jak dla mnie to telefon wyglądał by paskudnie z takim czymś
2019-04-28 13:01:31

Master Bunny

michalms | from app

któryś model Samsunga miał rysik. Xiaomi powinno umieścić w telefonie raki rysik który miałby wbudowana na górze kamerkę i miałby też mikrofon. rysik powinien się dać wysunąć tak żeby tylko kamerka wystawała i powinien dać się obrócić w dowolną stronę. powinien też się automatycznie obracać nagrywając czy robiąc zdjęcie w koło. dodatkowo mógłby nadal moc robić zdjęcia i nagrywać już po wyjęciu z telefonu. a jeszcze jakby czubek mógł się np złożyć do środka rozkładając na boki 3 ramiona (coś na wzór mechanizmu w parasolu) co umożliwiłoby ustawienie go w dowolnym miejscu to byłoby super. no i ekran mógłby wypełniać cały przód telefonu.
2019-04-28 13:04:05

Master Bunny

arturchris Author | from app

michalms
któryś model Samsunga miał rysik. Xiaomi powinno umieścić w telefonie raki rysik który miałby ...

Opatentuj, bo ktoś ci ukradnie świetny pomysł!
2019-04-28 13:06:21

Pro Bunny

grakula | from app

Jak dla mnie to porażka ☹️.
2019-04-28 13:48:33

Grand Master Bunny

Łukasz | from app

Szczerze nie mogę zrozumieć co ludzie widzą w tym okropnym "notchu" ani to przydatne ani ładne. Tragicznie wygląda a wcale nam nie daje więcej ekranu etc. Ale to tutaj naprawde to porażka. Takiej brzydoty nikt jeszcze nie zaprezentował..

Czemu nie utrzymują trendu Mi Mix i starych jak Mi4, Mi Note 3, Mi6 etc
Ech szkoda gadać.
2019-04-28 16:12:11

Master Bunny

gUM0L | from app

To jest zawieszka :-P  Wieszasz na wieszaku telefon a on się ładuje bezprzewodowo ;-) Ewentualnie na smyczy go nosisz zawieszony na klacie lub w zależności od uzbrojenia płci pięknej... ;-) Zresztą napisane jest jak byk pod  obrazkami :-P
2019-04-28 17:00:27
gUM0L - Mi 9 owner

I am kind of 'delayed', but I'm also kind of amazing ^.^
arturchris odpowiada, dnia 2019-04-28 19:06:21
Opatentuj, bo ktoś ci ukradnie świetny pomysł!

A istnieje technologia wystarczająca mała? Czy rysik miałby być duży? Bo chyba nie myślisz, że aparat się zmieści w takim rysiku 5mmx60mm? A jak rozwiążesz połączenie z telefonem? Bluetooth? Wifi? W takim razie gdzie zmieścisz dodatkowe moduły? :D Może za parę lat, ale raczej prędzej będziemy mieli cośw rodzaju ukrytych pod ekranem kamerek, głośników, mikrofonów. Z resztą, już chyba coś takiego istnieje i wydaje mi się, że technologia w tę stronę pójdzie niż w stronę bardzo trudnej i uciążliwej minimalizacji, żeby zmieścić aparat i mikrofon w rysik :P
2019-04-28 18:00:38

Master Bunny

arturchris Author | from app

A jednak michalms miał racje, samsung już nad tym pracuje. Coś takiego znalazłem w sieci, jak poszperasz to znajdziesz więcej.
2019-04-28 18:10:11

Rookie Bunny

ja_daniel | from app

Notch w mi9 jest całkiem ok
2019-04-28 23:53:57
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

arturchris

Master Bunny

• Followers

31

• Threads