In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note

[Inne] [Redmi Note 4 MTK] Po wipe recovery, MIUI nie odpala się, czarny ekran, niebieska i zielona linia

2019-04-23 18:00:13
249 7
Witam

Mam duży problem, otóż wymieniłem telefon na POCO F1 a Redmi Note 4 odłożyłem do szufladki.
Trochę miesięcy tam poleżał, aż wzięła go moja Mama. Po odpaleniu odpaliło się logo mi a potem pojawiła się tapeta tylko, że ekran był zablokowany hasłem, gdzieś tam czytałem, że to może być z poprzedniego coś mimo, że ja hasła nie miałem, więc poszukałem w internecie i widziałem, że po wipe recovery wszystko zostaje usunięte i telefon jest jak nowy. Więc odpaliłem sobie ten oto filmik, żeby czegoś źle nie zrobić :).
https://www.youtube.com/watch?v=n49QzZR4qQ&feature=youtu.be&t=49&fbclid=IwAR2Vk1PPgm1PmszDoFzVyRKayTm8Nsx5CWMFTBe4mOJLFQQGiHZpHQJ3xj8
Wszystko fajnie doszedłem do tego pozytywnego komunikatu, potem "Reboot to system" noi niby już. Jednak nie już bo po włączeniu pokazało pasek postępu wymazywania danych mówię - ok poczekam, noi poczekałem. Odpalił się ponownie z logiem mi i z kropkami ładowania. No i tak mija z jakieś 5-6min i nic. Nie widziałem, żadnego paska postępu to go wyłączyłem. Włączam go ponownie i nagle znika logo mi i pojawia się jakaś linia z lewej strony. Co jakiś czas zmienia z niebieskiej na zieloną oraz przechodzi coś ala "fala" jak w telewizorach. Wszystko to zaczęło się dziać po wymazaniu wszystkiego poprzez "wipe recovery".

Wygląda to tak:

VIDEO:
vid1
vid2
vid3

Nie mam pojęcia co mam teraz zrobić :/, jakieś TWRP trzeba wgrywać, całego androida czy jak? :(.
Przed Wipe recovery nie było żadnych liniy, ekran też jest dobry, wszystko wyświetlał itp...

Help :(.

2019-04-23 18:00:13
Favorites RateRate

Rookie Bunny

6186790475 | from app

Chyba zły system. Jeśli masz odblokowany bootloader to odpal fastboota  zobacz czy wykrywa telefon  wgraj nowe recovery TWRP  plik z nowym androidem wrzuć na telefon  wgraj nowy system i... gotowe. 1h i będzie śmigać jak nowy
2019-04-27 04:35:03

Rookie Bunny

XwReK Author | from app

6186790475
Chyba zły system. Jeśli masz odblokowany bootloader to odpal fastboota  zobacz czy wykrywa telefon ...

Co to znaczy zły system?
2019-04-27 05:31:18

Rookie Bunny

XwReK Author | from app

Nic nie odblokowywałem chciałem mieć normalna wersję MIUI
2019-04-27 05:32:01
Jakaś kombinacja przycisków działa? (przytrzymaj dłużej - do 10, 15 sekund, aż się uruchomi ponownie)
2019-04-27 06:27:35
Orjon.
tłumacz Xiaomi.eu, MiuiPro. zakręcony na punkcie Mi :)

Rookie Bunny

XwReK Author | from app

Żadne power + volume up nie działa odpala się tak samo i jest to samo
2019-04-27 11:03:16
whatsapp 79677771598
i can help with bricked devices
Direct Unlock Bootloader Xiaomi (Without Authorized Account), Flash Global Firmware Xiaomi Phone | TeamViewer 14
Order here:
Xiaomi Mi 6X
— Xiaomi Mi 8
— Xiaomi Mi 8 EE
— Xiaomi Mi 8 SE
— Xiaomi Mi 8 Lite
— Xiaomi Mi 8 Pro
— Xiaomi Mi Max 3
— Xiaomi Mi Mix 2S
— Xiaomi Mi Pad 4/Mi Pad 4 Plus
— Xiaomi Redmi Note 5A
— Xiaomi Redmi Y1 Lite
— Xiaomi Redmi Y2/Redmi S2
— Xiaomi Redmi 5
— Xiaomi Redmi 5A
— Xiaomi Redmi 6
— Xiaomi Redmi 6A
— Xiaomi Redmi 6 Pro
— Xiaomi Redmi Note 5/Redmi 5 Plus
— Xiaomi Redmi Note 5 Pro/Redmi Note 5 please order service

whatsapp 79677771598
2019-05-14 18:18:37

Rookie Bunny

XwReK Author |

Zapomniałem zamknąć temat, telefon został oddany do serwisu, coś tam zrobili i zawiesił się na etapie tutorialu takiego coś ala test i nie potrafili tego wyłączyć, ja to ogarnąłem i telefon działa jak wcześniej. Jedynie musiałem zrobić update MIUI bo połowa ekranu nie działała i do tej pory mnie to zastanawia :).
2019-08-18 16:05:59
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

XwReK

Rookie Bunny

• Followers

2

• Threads

3

• Replies

6

73