In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne

[Pytania i odpowiedzi] Xiaomi Gateway - Singapur

2019-04-21 17:59:44
168 5
Cześć,
Mam pytanie czy jest możliwość połączenia Xiaomi Gateway z aplikacją Mi Home z serwerem poza Chinami - np.  Singapur itd.
Pytanie drugie,  czy na serwerze chińskim będzie działało coś gorzej? (regiony itd.) Chcę założyć zabezpieczenia,  czujniki i obawiam się,  że może nie do końca dobrze to działać na innym regionie.
Mam odkurzacz kupiony w Polsce i Xiaomi Gateway kupione w Chinach. Odkurzacz na rynek chiński nie chce mi się połączyć,  a Xiaomi Gateway na Europejski. Dlatego chciałem podłączyć wszystko pod Singapur, pytanie czy dam to radę podłączyć.
Z góry dziękuję za pomoc!
2019-04-21 17:59:44
Favorites RateRate

Master Bunny

Vergiliusz | from app

Użyj na własną odpowiedzialność aplikacji Xiaomi Home z portalu xiaomifans.pl
2019-04-21 23:57:00

Rookie Bunny

FilipDemski Author | from app

Vergiliusz
Użyj na własną odpowiedzialność aplikacji Xiaomi Home z portalu xiaomifans.pl

Jestem na podanej przez Ciebie stronie w zakładce Mi Home, ale nie mogę znaleźć samej aplikacji do pobrania. Mogę prosić o link?
2019-04-22 00:03:45

Master Bunny

pawelt | from app

Pierwszy temat z góry ostatnia strona. Ale lepiej poczytaj trochę przyda się poznać zasadę ostrzeżenia i uniknąć błędów
2019-04-22 01:34:58

Rookie Bunny

FilipDemski Author | from app

pawelt
Pierwszy temat z góry ostatnia strona. Ale lepiej poczytaj trochę przyda się poznać zasadę ostr ...

oki,  dzięki!
2019-04-22 01:47:05
a którą wersję gateway chcesz kupić? jak CN to nie powinno być problemu.
2019-04-30 00:34:02
please sign in to reply.
Sign In Sign Up
  • Followers

0

• Threads

1

• Replies

2

35

Copyright©2016-2019 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy