In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne

[Unboxing] Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro EU CZEŚĆ 1 - rozpakowanie, aplikacja Xiaomi Home

2019-04-19 11:37:11
179 3
Cześć, trafił w moje ręce kolejny produkt Xiaomi i nie obyło się bez 'rozpakowania' czy unboxingu, jak kto woli ;) zrobiłem z tego materiał na youtube i chcialbym się nim z wami podzielić.
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro CZEŚĆ 1 - rozpakowanie, aplikacja Xiaomi Home

Jest to pierwsza cześć całego materiału. Zrobiłem rozpakowanie, omówienie wszystkiego co jest na oczyszczaczu (szczegółowe zdjęcia będą na podsumowaniu w drugiej części), dodanie do aplikacji Xiaomi Home i omówienie prawie wszystkiego co można z nim zrobic w aplikacji. Piszę prawie bo nie ruszyłem automatyzacji, która będzie w drugiej części. W drugiej cześci będzie jeszcze pełna automatyzacja oczyszczacza, chodzi mi o możliwość tworzenia scen w zależności od odczytu zanieczyszczenia na oczyszczaczu (wersje EU nie potrafią tego) przy pomocy Home Assistant. Do tego dołożę kilka testów i podsumowanie :)

zapraszam do subskrypcji! ;)

2019-04-19 11:37:11
Favorites2 RateRate

Grand Master Bunny

Łukasz | from app

Dla mnie bez sensu, po to mamy forum/Mi Community aby tu pisac i wrzucać zdjęcia, recenzje. Na YT każdy sam może sobie poszukać tysiące unboxingów i testów etc..
2019-04-19 11:56:19

Admin

Łukasz odpowiada, dnia 2019-04-19 08:26:19
Dla mnie bez sensu, po to mamy forum/Mi Community aby tu pisac i wrzucać zdjęcia, recenzje. Na YT  ...

Ja widzę w tym sens, ale jeśli jest wrzucony film razem z TL;DR. Wtedy ludzie mogą sobie przeczytać co chcą, a jak chcą więcej informacji to wchodzą na film. Tak robili to inni użytkownicy, m.in. z Mi 9.
2019-04-19 15:57:38

Advanced Bunny

Canibalo Author |

no spoczko, ogarne tak na kolejny raz. dzięki.
2019-04-20 03:11:22
please sign in to reply.
Sign In Sign Up
  • Followers

0

• Threads

2

• Replies

11

391

Mi Explorers Challenger
Throw Back with Mi 2018