In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne

[Wskazówki] Mi Home i problem z serwerami EU i China

2019-04-17 12:42:58
1090 7
Witam. Chętni instalują aplikację na własne ryzyko ze względu iż nie pochodzi ona z Google Play.

Gdyby ktoś podobnie jak ja miał problem z wykrywaniem urządzeń z Eko Systemu Xiaomi ze względu na ustawiony serwer, polecam zmodyfikowaną apkę geniusza który rozwiązał problem.
Pomimo tego ze mam ustawiony serwer na Chiny i większość urządzeń z Chin to dzięki tej aplikacji udało mi się dodać żarówkę z dystrybucji na EU.

https://uploadfiles.io/fh043

Twórca to Rezmus na XiaomiFans.pl
2019-04-17 12:42:58
Favorites2 RateRate

Grand Master Bunny

Łukasz | from app

A ja tam wolę, używać apek oryginalnych, lepiej użyć dual app lub przełączyć region, niż instalować aplikację w której ktoś grzebał, nikt nie śledzi kto jeszcze co mógł dodać. Jednak obecnie na telefonach płacimy za wszystko, przelewy, eykonujemy pracę, przesyłamy różne dane, obrazy, video itp. Dlatego pozbyłem się Xiaomi.eu i zablokowałem bootloader.
2019-04-17 14:43:07

Master Bunny

Vergiliusz Author |

Łukasz odpowiada, dnia 2019-04-17 11:13:07
A ja tam wolę, używać apek oryginalnych, lepiej użyć dual app lub przełączyć region, niż in ...

Ja niestety muszę ryzykować jeżeli chce mieć tą żarówkę. Poza nią wszystko mam from China i serwer China a jeżeli nawet zrobię klona Mi Home to i tak na serwerze EU nie wykryje mi bramki i włączników.
2019-04-17 17:50:28

Admin

Ale produkty na EU mogą działać z regionem Chiny i vice versa. To zależy w głównej mierze od produktu. Są produkty, które muszą mieć zmiany w sofcie przez wzgląd na obwiązujące prawo i wtedy takie nie zadziałają z regionem Chiny. A są takie, które pal licho gdzie i jak są używane :d

Ja bym był jednak ostrożny z apkami stron trzecich, zwłaszcza takich, które nie są zweryfikowane w Google Play Store.
2019-04-17 18:15:15

Master Bunny

Vergiliusz Author | from app

Cresden
Ale produkty na EU mogą działać z regionem Chiny i vice versa. To zależy w głównej mierze od p ...

W moim przypadku nie było na to szans więc zaryzykowalem. Dodałem w poście info iż chętni instalują na własne ryzyko. Takie coś chyba zwolni z odpowiedzialności chociażby ten portal.
2019-04-17 19:13:26

Master Bunny

pawelt | from app

Oj tam xiaomifans.pl jest świetną stroną i dzieki niej można dostać dużą pomoc nie tylko z Mihome ale też potężną pomocą w spalszczaniu obsłudze zegarków Amazfit. I raczej jest tam poważna dystrybucja firmware na zegarki xiaomi.
2019-04-17 22:50:19

Master Bunny

Vergiliusz Author | from app

To prawda, w pełni się zgadzam. Jak dla mnie są aktualnie trzy źródła pomocy i informacji. Ten portal, miuipolska i xiaomifans.pl a rada kolegi michalms odnośnie karty pamięci w RN7 poszła w świat
2019-04-17 23:17:25

Master Bunny

pawelt | from app

Tak na marginesie, chociaż na temat, mój czajnik z Rossmanna działa w chinach.
2019-04-18 00:42:11
please sign in to reply.
Sign In Sign Up
Aktywny 3 dni pod rząd
Aktywny 7 dni pod rząd
Aktywny 21 dni pod rząd
Throw Back with Mi 2018
Wymyślamy ksywkę
Wielkanoc z Mi
20k użytkowników!
Złoty Mi Band

Copyright©2016-2019 Xiaomi.com, All Rights Reserved