In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Inne] Ogłoszenie wyników konkursu od Xiaomi i Bethesda Softworks!

2019-04-15 09:40:06
963 10
Fani Mi,
konkurs organizowany przez nas wspólnie z Bethesda Softworks przy okazji 25-lecia serii The Elder Scrolls dobiegł końca! Udział w konkursie wzięło prawie 800 osób.
Czas ogłosić 25 osób, do których trafią wspaniałe nagrody!

A jakie to są nagrody? Przypomnijmy:

Miejsce I: Mi MIX 3 + TESO Messenger Bag + Steelbook TESO: Tamriel Unlimited + Mousepad TES Legends + plakat #TES25 + 3 kody na siedmiopaki kart do TES Legends + kalendarz Xiaomi + kubek Xiaomi + koszulka Xiaomi

Miejsce II: Redmi Note 5 + TESO Messenger Bag + Steelbook TESO: Tamriel Unlimited + Mousepad TES Legends + plakat #TES25 + 2 kody na siedmiopaki kart do TES Legends + kalendarz Xiaomi + kubek Xiaomi + koszulka Xiaomi

Miejsce III: Mi A2 Lite + TESO Messenger Bag + Steelbook TESO: Tamriel Unlimited + plakat #TES25 + kod na siedmiopak kart do TES Legends + kalendarz Xiaomi + kubek Xiaomi + koszulka Xiaomi

Miejsca IV i V: TESO Messenger Bag + Steelbook TESO: Tamriel Unlimited + plakat #TES25 + kod na siedmiopak kart do TES Legends + kalendarz Xiaomi + kubek Xiaomi + koszulka Xiaomi

Miejsca VI - X: Portfel + koszulka longsleeve TES V: Skyrim + plakat #TES25 + kod na siedmiopak kart do TES Legends + kalendarz Xiaomi + kubek Xiaomi + koszulka Xiaomi

Miejsca XI - XXV: Plakat #TES25 + kod na siedmiopak kart do TES Legends + kalendarz Xiaomi + kubek Xiaomi + koszulka Xiaomi

Oto zwycięzcy konkursu:

I miejsce zajął Krzysztof S.! To on zgarnia nowiutkiego Mi MIX 3!

Najciekawsza to dla mnie ta którą najmilej wspominam - a była to dość banalna sytuacja. Otóż po miesiącach czekania na Skyrima wreszcie dopadłem tę świetną grę, i na początku pierwszej rozgrywki dreptałem sobie spokojnie z RIverwood do Whiterun. Na wysokości wodospadu włączył się soundtrack inspirowany głównym motywem z Morrowind, i złapała mnie niesamowita nostalgia za grą która towarzyszyła mi od naprawdę młodych lat. TES

II miejsce zajęła Zuzanna Z.! Redmi Note 5 już wkrótce trafi w Twoje ręce!

Było to podczas gry w TES IV: Oblivion, w 2009 jako dzieciak. Bardzo wczuwałam się, i do dziś uważam, że wychowałam się w Cyrodiil. Pewnego razu, pojawił się w karczmie w której spałam L. Lachance. Na początku nie wiedziałam co się dzieje, ale potem wciągnęłam się w Mroczne Bractwa i pokochałam rodzinę. Niezwykłym ciosem było zabicie ich, a jeszcze większym szybki galop na koniu z nadzieją na uratowanie Luciena. Bardzo przeżyłam jego śmierć. Mimo to wspominam ten quest jako najlepszy w serii.

III miejsce zgarnia Tomasz T.! Niedługo będziesz mógł uruchomić swojego Mi A2 Lite!

Grałem wtedy w Skyrima po raz pierwszy, tuż po premierze i było dosyć późno, na pewno po drugiej w nocy. Podczas podróży przez krainę natknąłem się na dziwne drzwi. Gdy po kliknięciu na nie wyszeptały "Co jest muzyką życia?" dosłownie spadłem z krzesła (budząc przy tym swoją mamę). Byłem przerażony, myślałem, że powiedział to ktoś stojący w moim pokoju. Z tego strachu od razu wyłączyłem grę i długo nie mogłem zasnąć będąc przekonany o jakimś demonie znajdującym się kilka kroków ode mnie.

Jednakże nie tylko oni wygrali w tym konkursi. W końcu nagród było dla 25 osób! Poza podium znaleźli się odpowiednio:

Miejsca IV i V zajęli Grzegorz M. oraz Oskar L.

Na miejscach VI - X znaleźli się: Paweł P., Karolina S., Katarzyna B., Mikołaj J i Mariusz J.

Miejsca XI - XXV zajęli: Przemysław Z., Paweł P., Piotr G., Paweł P., Maciej S., Aleksandra K., Mikołaj S., Ula R., Łukasz S., Maksymilian G., Magda P., Jakub O., Rafał D., oraz użytkownik Mateusz i użytkownik 6177281849.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Już wkrótce skontaktujemy się z nimi poprzez wiadomość email.

Serdeczne gratulacje i do zobaczenia w kolejnym konkursie!

2019-04-15 09:40:06
Favorites3 RateRate

Pro Bunny

S.Xiaomi | from app

Gratulacje!
2019-04-15 10:51:31
Gratki!
2019-04-15 11:37:06
Gratulacje!
2019-04-15 11:51:56

Master Bunny

Groszek01 | from app

Gratulacje
2019-04-15 13:40:36

Advanced Bunny

Mati123 | from app

Gratulację
2019-04-15 15:21:09
Aj, nie udało się. Gratuluję zwycięzcom ;)
2019-04-16 02:25:39
ROOTBLOG.pl - Trzeźwe spojrzenie na technologię

Pro Bunny

Robcik | from app

Gratulacje zwycięzcom!
2019-04-16 04:19:53

Advanced Bunny

Jarson | from app

Gratulacje!
2019-04-16 14:01:00

Rookie Bunny

6177051539 | from mobile