In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Max 3

[Soru-Cevap] Tema'larda sistem hatasi

2019-04-02 09:03:54
220 3
Tema programinda yüklediğim temalarda devamlı cihazda hatalar çıkıyor kilitlenme,sayfaların geç açılması,ekran gidip gelme gibi bunun sebebi nedir şu anda orijinal tema kullanıyorum sıkıntı yok fakat tema yükleme yapınca hemen hata veriyor Mi max2 de böyle bir sıkıntı yoktu sinir oluyorum artik
2019-04-02 09:03:54
Favorites RateRate

Rookie Bunny

Ahmet.a | from MI MAX 3

bende böyle sorun yok. sadece tema uygulamasına girip bir tema ismi aratmak için yazmaya başlayınca uygulamadan atıyor arama yapamıyorum 2 aydır. sizde de böyle mi acaba????
2019-04-03 07:16:52

Advanced Bunny

akrep Author | from MI MAX 3

Ahmet.a
bende böyle sorun yok. sadece tema uygulamasına girip bir tema ismi aratmak için yazmaya başlay ...

bende atmıyor benim arkadasta da var ondada aynı benim gibi
2019-04-03 07:22:49

Rookie Bunny

murtican36 | from MI MAX 3

arkadaşlar 6 aydır kullanıyom hala canavar gibi hiç bi sorun yaşamadım ki ben sürekli ekran değiştiren biriyim ve çok yoğun kullanıyom hiç bir sorunla karşılaşmadım saat gibi çalışıyor bence Euro beta rom yükleyin cihaz muhteşem oluyor tavsiye ederim sanırım sizinkiler yazılımsal olabilir eyer stock room daysanız euro beta rom yükleyin tamamen özel romdan hiç farkı yok
2019-05-25 21:31:25
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

akrep

Advanced Bunny

• Followers

24

• Threads

3

• Replies

11

216