In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

POCOPHONE

[Огляд] Битва камер - Pocophone F1 vs Redmi Note 7

2019-03-06 15:18:19
769 8

Всім привіт, сьогодні ми порівнєямо два хайпових смартфони по фото та відео можливостям та дамо вам відповідь хто все таки виявився кращим.

Враховуючи що на сьогодні Redmi Note 7 найкращий бюджетний камерофон, потрібно вияснити чи буде він кращий Pocophone F1, враховуючи що він демонструє також гідний результат по фото можливостям.

З найпростішими умовами смартфони ми протестували, тепер переходимо до нічних тестів, та в повній темряві подивимось як буду справлятись ці два смартфони та хто ж вийде переможцем.

Далі переходимо до порівняння відео можливостей, порівняння будемо робити саме у якості FULL HD 30 кадрів так як Redmi Noye 7 не підтримує зйомку в 4к.

Зробимо висновок по основних камерах, на мою думку з невеликим відривом в світлу пору перемагає саме Redmi Note 7, в темну пору Pocophone F1 демонструє дуже гідний результат також відео Pocophone F1 передає кращу картинку та більш плавніше відео не так як у Redmi Note 7 ривки під час бігу.

Тепер переходимо до тесту фронтальних камер.

Тепер більш складніші умови тестування а семе у нічному режимі з слабеньким освітленням.

Висновок

Вийшло довгеньке порівняння я постарався максимально протестувати саме фото можливості обох смартфонів так як Pocophone F1 у мене не був на огляді мені було цікаво це зробити, по моїх тестах можу сказати одне в світлу пору Pocophone F1 злегка програє по деталізації, але в темряві він демонструє кращий результат, ну і також відео в обох випадках записує краще більш природна передача кольору та краща стабілізації.

Подивитись детально на тест камер в динаміці ви можете на відео:

2019-03-06 15:18:19
Favorites1 RateRate
дивний вибір пристроїв)) Те що було в наявності?
2019-03-06 16:06:24

Master Bunny

NOTE4xBOMB | from Redmi Note 5

я теж вважаю що треба було порівняти смартфони з одного цінового діапазону, різних компаній!
2019-03-06 18:06:22

Advanced Bunny

s1mple. | from Redmi Note 5

NOTE4xBOMB
я теж вважаю що треба було порівняти смартфони з одног ...

Человек захотел сделать так и всё.
2019-03-06 22:23:37

Rookie Bunny

Havalko Author |

Я порівнював ці смартфони не по продуктивності чи дизайну, а лише по камерах і скажу чесно враховуючи що Redmi Note 7 є дешевшим у два рази, він показав непоганий результат. Мені самому це було цікаво перевірити.
І звичайно фактор того що вони були в наявності також) я не топовий блогер в якого є всі бюджетні пристрої і можу зробити порівняння з будь яким.
2019-03-07 01:59:31
Украї

Master Bunny

bezik | from app

Да поко круче и все)
2019-03-07 05:09:11

MIUI 10 Beta Tester

Collorjune | from Redmi 5 Plus

Вот тебе и камера 48 МП.
2019-03-10 11:49:32

Pro Bunny

kliks | from app

у покофона матрицы камер лучше здесь не в мегапикселях дело а в свето чувствительности и программной обработке сравнивать эти камеры смысла нет нот7 бюджета а Покофон позиционируется как недорогой флагман эта модель пиар ход сяоми и квалькома натянувший всех остальных вендоров на шляпу ,всё говорят там только процессор ,а на самом деле там и сканер отпечатков очень хороший и фейс айди работает на ура и охлаждение нормальное и пластиковый корпус который не лопнет как стекло и экран весьма солидный плюс батарея на зависть дорогим флагманам  ну нет NFC да и хрен с ним зато дизайн камер просто супер и не выпирает  как у других производителей
2019-04-05 21:05:24

Rookie Bunny

homka2000 | from app

у редмика не 48 мегапикселей по детализации а 48 по цветам, а в ми 9 там 48 по детализации, а у поко 12 по цветам и по детализации, просто 48 мегапикселей в редмика там цвета добавляются
2019-04-23 02:05:26
please sign in to reply.
Sign In Sign Up
  • Followers

0

• Threads

3

• Replies

1

28

Copyright©2016-2019 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy