Xiaomi Mi A1.

Bu telefon gerçekten iyi. Bir iPhone gibi görünmesini sağlayan birçok özelliğe sahiptir. Telefonun arkasında, telefonun kenarında bulunan led flaşlı iki 12 megapiksel kamera var.

Sol kenar iki SIM kart ve bir microSD kartı barındırabilir. Ve karşı tarafta güç ve ses düğmeleri var.
Ekran yeterince parlak, ancak mevcut LCD ekranlara kıyasla biraz bulanık görünüyor. Kontrast da kötü değil.
Bu telefonun yeterli işleme gücü var. Pil boyutu çok farklı değildir, normalden biraz daha küçüktür. Ancak ücreti uzun bir süre için yeterlidir. Ama ne yazık ki Hızlı şarj imkanı yok. Ve yine de para için tamamen kendini haklı çıkarır.USB kablosu,
zaten yeni nesil. Şimdi bağlantı için uygun bir tarafı aramanıza gerek yok, her şey çok daha kolay hale geldi. Sadece takın, hepsi bu.
ses tanıma fonksiyonu. Şimdi sitede SMS veya yorum yazamazsınız, ancak bunları dikte edin, kelimeleri açıkça telaffuz edin, Sadece "nokta" veya "virgül" kelimesini söyleyin, program otomatik olarak koyar. Her zaman doğru değildir, son anlamına gelir, ancak bu küçük dezavantaja rağmen. Telefonda böyle bir işlevin ortaya çıkmasının gerçeği beni memnun ediyor.
İNTERNET KULLANIMI: Sayfalar telefonda çok hızlı bir şekilde açılır. YouTube'u veya sitelerdeki TV şovlarını izleyebilirsiniz, hiçbir şey yavaşlamaz.
SONUÇ:Telefon gerçekten harika