In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note

[Pytania i odpowiedzi] Do czego sluzy mobilny punkt dostepu i jak z tego korzystac?

2019-02-12 06:38:59
622 4
2019-02-12 06:38:59
Favorites RateRate

Advanced Bunny

Kiri_∆ | from app

Wydaje mi się że po włączeniu tej opcji twój telefon będzie działał jak nadajnik wi-fi i udostępniał Internet z twoich danych parkietowych (o ile są włączone)
2019-02-12 11:10:19

Advanced Bunny

ogromny | from app

na pewno Tak
2019-02-13 17:28:55

Rookie Bunny

Chris_ill_Will Author | from app

Kiri_∆
Wydaje mi się że po włączeniu tej opcji twój telefon będzie działał jak nadajnik wi-fi i udo ...

z tego co sprawdzałem to nie widać wtedy mojej sieci. zauważ że jest to opcja wewnątrz pewnego wifi, nie da się korzystać z wifi i udostępniać naraz. Przynajmniej unie tak to nie działa. Zastanawiam się czy nie jesto to opcja pod router xiaomi gdzie przy pewnej konfiguracji rzeczywiście może to działać jak repeater.
2019-02-14 04:02:15

Advanced Bunny

Kiri_∆ | from app

Chris_ill_Will
z tego co sprawdzałem to nie widać wtedy mojej sieci. zauważ że jest to opcja wewnątrz pewneg ...

faktycznie nie zauważyłem, w takim razie pozostaje przy twoim zdaniu iż będzie działał jako przekaźnik, innych pomysłów nie mam
2019-02-14 15:46:11
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Chris_ill_Will

Rookie Bunny

• Followers

0

• Threads

4

• Replies

2

64