In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note

[Recenzja] #najlepszytemat Redmi Note 5 - czyli smartpohne prawie dla każdego

2019-02-10 15:46:50
260 1
Moje Redmi Note 5 mam już blisko rok. Kupiłem go w ramach eksperymentu. Zawsze kupowałem flagowce ale starsze modele bo były to wciąż niezłe telefony, które jednak dość szybko traciły wsparcie producenta.

BATERIA

Bateria to dla mnie był najistotniejszy argument w święcie idealnym telefonu nie lowinno się ładować wogóle albo powinien ładować się sam czy od słońca czy ruchu. Niestety nie żyjemy w świecie idealnym dlatego dwa dni na baterii to naprawdę dobry wynik. Dwa dni słuchania muzyki, oglądania Netflixa w drodze do i z pracy, przeglądania sieci i grania w gry. Tak ta swoboda jest czymś co powinno być powszechne, a nadal zdarza się rzadko.

PROCESOR/RAM/ROM

Parametry techniczne... Liczby są fajne ale ważniejsze jest to że ten smartphone po prostu działa jak powinien. Nie przycina nie grzeje się nie zawiesza. To właśnie sobie cenie. Ferrari to świetne samochody ale czy ktoś powie że mini cooper jest był zły? Własnie dlategocenue tą konstrukcję. Nie udaję czegoś czym nie jest.

ŁYŻKA DZIEGCIU

W tytule napisłem, że jest to smartphone prawie dla każdego. Redmi Note 5 ma po prostu średni aparat.  Oczywiście jeśli masz jakieś pojęcie o fotografii to przestrzegając jej prawideł zrobisz niezłe zdjecia. Jednak jednocześnie będziesz wiedział że mogły być dużo lepsze. Kupując go byłem tego świadom. Dlatego to mnie nie boli choć w oracy często przydają sie zdjęcia "cyknięte" na szybko telefonem. I o ile to tylko jakaś dokumentacja jest ok ale już internet czy druk odpada. Tu muszę przyznać ze stary telefon potrafił wygenerować obrac nadający się do druku nawet w formacie a3.

PODSUMOWANIE
To naprawdę dobry telefon, który bezstresowo bedziesz użytkować na co dzień. Bez obawy o baterie czy wydajność. Musisz pamiętać tez o cenie  to nie słuchawka za 3/4 tysiące, a może z nimi konkurować. Bo jeśli  kuoisz go dziś posłuży Ci dwa lata może trzy a potem wymienisz go na kolejny bez bólu.

2019-02-10 15:46:50
Favorites RateRate

Master Bunny

Rav72 | from app

miałem redmi 3 bateria super bo 4000 mały fajny teraz mi8 lite i coś innego ale wdrażam się
2019-02-14 12:52:45
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Spellit

Advanced Bunny

• Followers

16

• Threads

8

• Replies

8

330