In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note

[Pytania i odpowiedzi] Czy ktoś miał taki przypadek RN5 wygięta jedna część??

2019-01-10 07:24:11
459 9

A więc pewnego dnia właściwie w poniedziałek telefon nagle nie czytal karty sim powtórzyło sie to dwa razy. Postanowiłem go wyciągnąć z obudowy od samego początku w pancernej obudowie i ze szkłem i zauważyłem że telefon jest z jednej strony wygiety i odklejony wyświetlacz dodam ze nigdy na niego nie usiadłem nie rzucałem gdyż dbam o niego najlepiej jak sie da zakupiony byl 09.2018  w x-kom czy ktoś mial podobny przypadek jesli tak to jaka byla odpowiedz serwisu ?

Z góry dziękuję za pomoc
2019-01-10 07:24:11
Favorites2 RateRate
zacytuje klasyka "samo sie nie zrobilo" musial pod naciskiem sie wygiąć skoro po zakupie byl ok.
a bateria jest ok ? nie puchnie czy cos w tym stylu ?

2019-01-10 08:24:54
miło_mi

Rookie Bunny

Bobert2005 Author | from app

no właśnie nie wiem jak do niej zajrzeć
2019-01-10 09:23:41

Mi Tech Team

TeDe | from app

Jeśli bateria nie puchnie to można przypuszczać, granicząc z pewnością, że serwis zakwalifikuje to jako   ' uszkodzenie mechaniczne z winy klienta'. Wygląda to jak typowe wygięcie od noszenia w tylnej kieszeni spodni.
2019-01-10 09:47:42

Advanced Bunny

ogromny | from app

Mam redmi 5a i to samo z jednej strony go wygina. na pewno go nie zgniotlem
2019-01-10 17:29:54
no ale na logike... sam z siebie by tak robil ? moze obudowa sie kurczy, pod wplywem ciepla...

on jest tam klejony czy skrecany ? widac cos ?
2019-01-10 19:27:54
miło_mi

Master Bunny

arturchris | from app

Obstawiam tylną kieszeń spodni :)
2019-01-11 11:25:19

Advanced Bunny

Dzynek | from app

Hmm aż tak bardzo mi się nie wygiął i wygięcie było w stronę odwrotna do twojego przypadku więc prawdopodobnie dzięki temu uniknąłem widocznego podświetlenia matrycy jak u Ciebie , oczywiste jest że to nie jest uszkodzenie fabryczne albo jakaś wada produkcyjna to tylko i wyłącznie wina użytkownika w postaci wąskich spodni i trzymanie w przednich kieszeniach tel lub podobne umiejscowienie. Tak czy siak ja swojego "odgiołem" na siłę o kant stołu, zabieg zakończył się sukcesem tel jest 'prosty' jednak pozostał jeden ślad w postaci leciutko wygiętej obudowy na wysokości lockera/unlockera ale trza się przyjrzeć
2019-01-11 13:43:49

Master Bunny

seiso | from app

1885808290
Hmm aż tak bardzo mi się nie wygiął i wygięcie było w stronę odwrotna do twojego przypadku wi ...

odwaznie, jesli szklo wytrzymalo jestem pelen podziwu
2019-01-11 19:08:35
miło_mi

Advanced Bunny

Dzynek | from app

Masakra dzisiaj było znowu 'prostowanie' strasznie miękkie to amelanium poraz kolejny operacja zakończona powodzeniem ale eh do 3 razy sztuka. Jestem pewny że wygina się podczas noszenia go w przedniej kieszeni spodni podczas kucania lub siadania, wcześniej posiadałem lumie 640 total plastik jednak troszkę mniejsza i nie była narażona na wyginanie albo inaczej to znosiła nie mam pojęcia.... Kurde niby metal a delikatnie jak cholera..   
2019-01-30 11:07:00
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Bobert2005

Rookie Bunny

• Followers

9

• Threads

1

• Replies

1

46