In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne

[Unboxing] Xiaomi Selfie Stick Tripod Bluetooth #najlepszytemat

2018-12-02 10:52:09
825 7

Chcę zaprezentować Wam mój unboxing Xiaomi Selfie Stick Tripod Bluetooth, który ostatnio zakupiłem. Zamówiłem go na pewnej zagranicznej, znanej wszystkim stronce z elektroniką i gadgetami za 9.99$ (był na promocji).

Na paczkę czekałem około 3 tygodnie, opakowanie urządzenia było lekko pogniecone, ale można się tego spodziewać po takiego długiej podróży z odległych miejsc (tu Chiny). Sama paczka też nie była jakoś super zabezpieczona.

Zawartość była fajnie zapakowana w środku, dzięki temu, że samo pudełko jest dosyć twarde
nic nie ucierpiało i było w jednym kawałku.

Po wypakowaniu sprzęt prezentował się bardzo okazale, jest porządnie wykonany z nie byle jakiego tworzywa.
W całkowitym złożeniu ma 19 cm wysokości.

A tak prezentuje się na swoim trójnogu. Samo miejsce na telefon można przekręcać i ułożyć w dowolnym kierunku.

Nie zapomnijmy o rozsuwanym selfie sticku.
W całkowitym rozsunięciu ma 50 cm.

I oczywiście jak wszędzie została dołączona instrukcja, tutaj w języku mi nie znanym :D

W polskim mi-home niestety nie jest dostępny ten "kijek", ale jest normalny selfie stick z funkcją bluetooth,
który na pewno też się dobrze sprawdzi, więc jeśli ktoś chce coś zamówić do selfie z Polski, w dobrej cenie i od Xiaomi to polecam. (link lub link)

2018-12-02 10:52:09
Favorites8 RateRate
Invalid floor, the posts have been deleted #1

Pro Bunny

Mizu_89 | from app

Też udało mi się go kupić w ostatnim czasie.  Jestem super zadowolona,  bo pilocik jest wygodny do robienia zdjęć czy kręcenia filmów na odległość :)
2018-12-02 14:22:55

Master Bunny

arszen | from app

Super kijek, posiadam taki.
2018-12-04 13:34:47

Master Bunny

gUM0L | from app

Dzięki za zwrócenie uwagi tym opisem na ten produkt :-) Bylem w trakcie poszukiwania czegoś właśnie w tym stylu :-)
2018-12-04 18:33:37
gUM0L - Mi 9 owner

I am kind of 'delayed', but I'm also kind of amazing ^.^

Pro Bunny

S.Xiaomi | from app

gratulacje za najleoszy unboxing !
2019-01-07 10:45:27

Semi Pro Bunny

Cień | from app

Ja od ponad roku już korzystam z tego kijka i muszę powiedzieć, że sobie ciągle  bardzo dobrze radzi
2019-01-17 04:01:25

Master Bunny

Brylok1981 | from app

Zgubiłem pilot od wersji czarnej da się gdzieś dostać?
2019-05-02 08:31:01
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

D4ni3l

Pro Bunny

• Followers

24

• Threads

10

• Replies

107

3107