In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia MIUI

[Ogłoszenie] Xiaomi bez możliwości instalacji Global ROM na telefonach wypuszczonych na rynek chiński.

2018-09-14 05:25:12

912 12
Hmmm, nie za ciekawie to wygląda...
2018-09-14 05:40:55
Reply Report
Cresden odpowiada, dnia 2018-09-14 10:06:11
To bardziej skomplikowany temat ;) Ludzie często mieli problemy z flashowaniem.

Ogólnie na towar ...

Problem tylko w tym, że informacja tego typu wyszła tak późno i dużo ludzi zdążyło z tego powodu już ucierpieć...
2018-09-14 19:44:12
Reply Report

Xiaomi bez możliwości instalacji Global ROM na telefonach wypuszczonych na rynek

Kupując z Chin... ;P
A tak poza tym to w Polsce powszechną praktyką jest bycie pośrednikiem w zamawianiu z Chin po prostu. Wszelkie oferty na Allegro czy tego podobnymi stronami gdzie sprzedawca zawiera, że trzeba dłużej czekać na telefon na pewno będą sprowadzane z Chin. Niektóre sklepy również sprzedają telefony dedykowane na rynek Chiński ale prawnie muszą to zawrzeć gdzieś w opisie produktu.
2018-09-26 10:08:39
Reply Report
  • Followers

8,840

• Threads

1

• Replies

274

3,098

Mission 1
Złoty Mi Band
ShotByMi