In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Nowości

[Ogłoszenie] Zdobądź zdrapkę i wygraj ciekawe nagrody dzięki aplikacji Mi Community!

2018-09-17 08:20:33
6842 106
KONKURS ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY!
Lista zwycięzców dostępna jest w tym temacie: https://c.mi.com/thread-1608799-1-0.html

Mi Community Polska wreszcie dostępna! Pobierz aplikację tutaj:

https://goo.gl/NCFjYW

Mamy dla Was niesamowite wieści! Mi Community Polska wystartowało właśnie dzisiaj! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny event, wbudowany w aplikację. Podczas tego wydarzenia nie tylko będziecie mogli zapoznać się z aplikacją, ale macie również szanse na wygranie wartościowych nagród!

Wśród nagród znajdziecie medale, punkty, ale też nagrody rzeczowe: różnego rodzaju akcesoria oraz nagrody główne - Redmi Note 5 i Mi A2!!

Oto jak możesz wziąć udział:
  • Pobierz aplikacje Mi Community z Google Play.
  • Po otwarciu aplikacji, zostaniesz automatycznie przekierowany do zdrapki (jeśli nie, kliknij w skrzynię skarbów w prawym dolnym rogu). UWAŻAJ! Jeśli zamkniesz stronę ze zdrapką (a następnie otworzysz ją ponownie klikając w ikonkę skrzyni skarbów), stracisz jedną szansę!

• Zaloguj się by użyć zdrapki.

• Możesz użyć jednej zdrapki dziennie. Za udostępnienie na Facebooku dostaniesz drugą szansę.

• Każdy z uczestników może użyć do 3 zdrapek dziennie.

Nagrody zawierają:

Czas trwania: Poniedziałek, 17 września 12:00 do Piątku, 21 września 23:59:59

Nie możesz się doczekać!? My też nie! Chwytaj telefon, loguj się i wygrywaj! Podzielcie się z nami w komentarzu jak Wam poszło!

Zespół Mi

• Konkurs ze zdrapką odbędzie się tylko w aplikacji społecznościowej Mi, uczestnicy są zobowiązani do pobrania aplikacji społecznościowej Mi, żeby dołączyć do zabawy.
  • Każdy zarejestrowany użytkownik może wziąć udział w konkursie jeden raz dziennie. Jeśli użytkownik udostępni konkurs na swoim profilu na Facebooku zyska on dodatkowe dwie szanse na wygraną, co w sumie daje trzy szanse na wygraną dziennie.
  • Czas trwania konkursu: start 17 września 2018 r. godzina 12:00, koniec 21 września 2018 r. godzina 23:59:59
  • Punkty doświadczenia są częścią osiągnięć użytkowników, które podnoszą rangę na forum Mi. Medale zostaną wysłane na konto użytkownika bezpośrednio po zakończeniu zabawy ze zdrapkami. W przypadku zwycięzców nagród rzeczowych obsługa społeczności Mi wyśle wiadomość systemową o nagrodzie w ciągu 3 (trzech) dni od zakończenia zabawy.
  • Xiaomi HK (Xiaomi Hong Kong) zastrzega sobie prawo do zastąpienia nagród, innymi produktami lub usługami. Nagrody wygrane w tym konkursie nie mogą być odsprzedawane ani przekazywane w celu uzyskania korzyści osobistych.
  • Xiaomi HK nie ponosi odpowiedzialności za usługi telekomunikacyjne, z których korzystają Uczestnicy, w tym problemy techniczne, powstałe w trakcie trwania Konkursu.
  • Uczestnicy Konkursu, wobec których zajdzie uzasadnione podejrzenie, że ingerują w mechanizm Konkursu lub postępują w sposób niezgodny z zasadami współżycia społecznego lub Regulaminem, mogą zostać na mocy decyzji Xiaomi HK wykluczeni z udziału w Konkursie lub utracić prawo do nagrody.
  • Laureaci Konkursu są zobowiązani podać swoje dane osobowe niezbędne do wydania Nagrody, tj. imię, nazwisko, ulica, nr domu/lokalu, kod pocztowy, miejscowość. W przypadku zwycięstwa osoby ograniczonej w zdolności do czynności prawnych dodatkowo wymagane jest przedłożenie odpowiedniej zgody swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego dotyczącej odbioru Nagrody w związku z udziałem w Konkursie.
  • Zwycięzcy Konkursu wyrażają zgodę na opublikowanie wyników Konkursu na Stronie Konkursu.
  • Organizator wyda Nagrodę wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, Zwycięzcom Konkursu za pośrednictwem firmy kurierskiej do 30 (trzydziestu) dni roboczych od momentu ogłoszenia wyników. Koszty przesyłki Nagrody ponosi Organizator Konkursu.
  • Organizator nie bierze odpowiedzialności za niedostarczenie Nagrody, wynikające z przyczyn leżących po stronie Uczestnika.

Rate

Number of participants 2 Experience +2 Pack Reason

View Rating Log

2018-09-17 08:20:33
Favorites64 RateRate
Bardzo fajna akcja zachęcająca do korzystania z aplikacji. Mam jednakowoż pytanie. Ze zdrapek mam doświadczenie +10 i nie do końca wiem co z tym zrobić, lub gdzie to podejrzeć?
2018-09-17 08:33:59
MILover.

http://www.facebook.com/fotogoszka/ - moja radosna mobilna twórczość :-D
Zaraz będę testował.
2018-09-17 08:36:59

Pro Bunny

XiaomiFanboy | from app

łeee a jutro wyjeżdżam właśnie do piątku, bez telefonu
2018-09-17 08:41:46

Pro Bunny

Cresden Author | from app

goszka
Bardzo fajna akcja zachęcająca do korzystania z aplikacji. Mam jednakowoż pytanie. Ze zdrapek mam ...

to po prostu punkty :) takie same jak te, które otrzymujesz za dziennie misje czy inne aktywności
2018-09-17 08:42:23

Advanced Bunny

Luxipux | from app

Kozak te nagrody zawsze chciałem expa wygrać
2018-09-17 08:44:21
Okej, rozumiem. Weszłam na podaną stronę w zdrapce i po prostu ich nie widzę :) Stąd te pytanie. Dziękuję za odpowiedź. :-)
2018-09-17 08:58:05
MILover.

http://www.facebook.com/fotogoszka/ - moja radosna mobilna twórczość :-D
Mam problem, mianowicie nie wyskoczyła mi zdrapka po pobraniu aplikacji oraz nie posiadałem i nie posiadam skrzyni skarbów, którą mógłbym otworzyć.
2018-09-17 09:00:02
Nigdy nie łykaj na noc jednocześnie pigułki na sen i na przeczyszczenie.
MentorPL odpowiada, dnia 2018-09-17 15:00:02
Mam problem, mianowicie nie wyskoczyła mi zdrapka po pobraniu aplikacji oraz nie posiadałem i nie  ...

Miałem ten sam problem, po zrestartowaniu aplikacji działa jak należy.
2018-09-17 09:04:30
Leisffe odpowiada, dnia 2018-09-17 15:04:30
Miałem ten sam problem, po zrestartowaniu aplikacji działa jak należy.

Dziękuję, reinstal nie pomógł ale zresetowanie aplikacji, które zasugerowałeś już tak - jeżeli ktoś będzie miał taki sam problem to polecam ją właśnie zresetować jak napisał Leisffe.
2018-09-17 09:08:27
Nigdy nie łykaj na noc jednocześnie pigułki na sen i na przeczyszczenie.
Powodzenia wszystkim życze :)
2018-09-17 09:31:23
Neko
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Cresden

Pro Bunny

• Followers

917

• Threads

211

• Replies