Кращі моменти з Mi Community: розіграш подарунків до річниці Mi Community Україн

Привіт, Мі-Фани! Сьогодні я хочу поділитись з вами історією як Xiaomi змінила моє життя, а Mi Community Ukraine - світогляд.
     Перше знайомство з брендом відбулось в мене у грудні 2015 року, коли я придбав собі смартфон Xiaomi Redmi Note 2. Цей пристрій змінив моє уявлення про якість програмного та апаратного забезпечення бюджетних смартфонів в цілому. З цього часу я полюбив Xiaomi і вже наприкінці квітня 2016 року я почав мріяти про Xiaomi Mi5. Відчути потужність і якість даного флагманського смартфона мені довелось у червні 2016 року. Згодом я став активно рекламувати Xiaomi своїм колегам, друзям та рідним (в результаті всі вони мають смартфони Xiaomi, а моя сестра вчора оновилась з Redmi Note 3 Pro на Redmi Note 5 в офіційному Mi Store м. Києва).
     Трішки пізніше я познайомився з екосистемою MI Home, що справила на мене дуже приємне враження своєю простотою, оптимізованістю та програмною інтеграцією з прошивкою MIUI. Першим моїм розумним пристроєм стала розетка Mi Smart Socket, що служить мені й до тепер у якості надійного помічника, але вже в системі з Mijia Multifunctional Gateway 2, Mi Smart Plug, Xiaomi Magic Cube, камерами YI Home й мозком усієї системи Xiaomi Mi-router (R2D) (що використовується в якості мультимедійного сервера). Усі ці пристрої екосистеми Mi та Mijia справили на мене приємне враження й дуже змінили та спростили повсякденне життя.
     З Mi Community я познайомився у серпні 2017 року та зразу порадив зареєструватись своїм рідним та друзям. Mi Community справило на мене враження якісного новинного ресурсу, технологічного форуму та самих чесних розіграшів (в цьому я впевнився після того, як моя сестра виграла навушники Xiaomi Piston Fresh Bloom Matte 13 серпня).
     У жовтні 2017 року я спробував свої сили у конкурсі оглядів, доклав значних зусиль та креативності і мене помітила команда Мі й присвоїла перше місце. Я ніколи не вигравав у різних конкурсах, а тут Мі Community дало мені шанс розкрити свій творчий потенціал та нагородило смартфоном Xiaomi Мі А1, що зараз радує своєю якістю фотознімків мою кохану дружину {:4_99:}. Пізніше я почав приймати активну участь у житті спільноти: публікувати огляди, новини, цікаві поради, та надавати технічну допомогу користувачам-початківцям у своїх інструкціях. Я відвідав дві неперевершені та масштабні презентації компанії Xiaomi у Києві, що також ще більше змінили моє ставлення до бренду у кращу сторону. На презентаціях я познайомився з членами команди Мі: Микитою та Андрієм, що справили на мене враження справжніх знавців свого діла та відданих Мі-Фанів.
     Врешті-решт мої дії на форумі були помічені керівництвом спільноти, і я отримав дуже приємні заохочення та подарунки.
IMG_20180609_121730.jpg
     Тепер ця подяка прикрашає мою кімнату і говорить про те, що компанія Xiaomi та Mi Community дає шанс звичайним людям стати частиною її великої сім'ї, значущою складовою української спільноти Мі-Фанів та розкрити свій творчий потенціал...
СПРОБУЙТЕ І ВИ!

Rate

Number of participants 1Experience +20 Collapse Reason
Beznavorotov + 20 Powerful!

View Rating Log