Пам'ятаю, коли я Його вперше побачив. Відразу виникло бажання придбати цей Гаджет. Але на той час у моїй молодій сім'ї були інші потреби. У нас народився маленький синочок, і всі заощадження та думки зосереджувалися на моєму маленькому хлопчику. Тому про зміну телефону я міг лише мріяти... Як відповідальний батько, я працював не покладаючи рук ,але не втрачав надії якось отримати цього "красеня". Одного вечора моя дружина сказала, що я зобов'язаний не тільки робити щасливим свою сім'ю, а й бути щасливим самому. І я вирішив зробити собі приємне і змінити свій Samsung S3 на Xiaomi redmi note 3 pro. Після замовлення із нетерпінням чекав на Нього. І ось день X настав) Через 17 днів очікування я нарешті тримав Його в руках. Якщо чесно, я навіть не думав, що він Такий класний. Він навіть перевершив мої очікування! Це була любов з першого погляду. Я зупинив свій вибір на даному бренду, і навіть зараз, через роки, я та моя дружина віддаємо перевагу Xiaomi, а саме лінійці redmi тільки вже 5 серії)